Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sitwa
7.3

(2392 ocen) wspólnie z

28,50

 

Paulina Świst powraca w pięknym stylu!
Sitwa to pozycja, która dołącza do cyklu obok bestsellerowej Karuzeli.


Tym razem jednak gra toczy się o wyższą stawkę. Nie przeczytamy tu już tylko o przekrętach finansowych, ale o przemycie złota i aferach kościelnych!

Michał Grosicki to funkcjonariusz CBŚ, który zostaje przeniesiony na Śląsk. Czuje się bardzo swobodnie w środowisku przestępczym i dlatego też, zostaje aresztowany przez prokuratora Zimnickiego. Nowy spisek to nowe historie, a w nich rozpoznajemy dobrze znanych bohaterów – Olgę i Orła. Okazuje się, że ich przekręty ciągną się za nimi nawet po ucieczce z kraju.

Sitwa to książka prawdziwy rollercoaster! Fabuła ani na moment nie zwalnia tempa, a stawka nieustannie rośnie. W dodatku, jak zwykle u Pauliny Świst, wszystko okraszone jest dawką rozgrzewającej do czerwoności namiętności!

Świst w zaskakujący sposób łączy wątki sensacyjne z odważną erotyką i adwokackimi tajemnicami. Jako specjalistka od prawa karnego doskonale zna ciemne strony systemu karnego w Polsce, a to sprawia, że jej historie – pisane na bazie własnych doświadczeń – są tak niezwykłe!

A może te historie wydarzyły się naprawdę?
Któż to wie?

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1194-5

Liczba stron: 320

Format: 130x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Natalia K.

Karuzela jak się patrzy

Uwielbiam te książki w głównej mierze za świetnych bohaterów, ale i historie - tak realistyczne, że doskonale wiem, że to może się wydarzyć. Autorka śledzi media, śledzi wiadomości i dlatego jej książki trafiają do tak dużego grona odbiorców! Ona po prostu pisze o aktualnych problemach świata i jak zwykle przy tym zachwyca. Książka genialna, jak zwykle z resztą. Tyle emocji, tyle zdarzeń! Pamiętajcie, by przed rozpoczęciem lektury dobrze zapiąć pasy, bo to taki rollercoaster, że szok!
Karolina Małek

Jak zwykle zachwycająca

Z przejęciem oczekuję na kolejne informacje o nowych książkach Pauliny Świst, bo odkąd przeczytałam Prokuratora i inne książki przepadłam! Uwielbiam jej styl pisania, prosty, ale jednocześnie niebanalny. Książki czyta się szybko i na pewno nie jest to męczarnia, a sama przyjemność! Jestem dopiero w trakcie czytania Sitwy, ale już wiem, że to petarda! Cieszę się, że takie książki powstają w naszej rodzimej Polsce, cieszę się, że mamy takich autorów, którzy potrafią nas zachwycić.
Magda

Paulina Świst znów zachwyca!

Sitwa to mój nowy ulubieniec, jeśli chodzi o książki wydane przez panią Paulinę. Te historie są tak świetne, że to aż nie do opisania! Jest dużo namiętności, ale i sensacji, kryminalnych historii, które napędzają całą fabułę w taki sposób, że nie sposób oderwać się od tych książek. Mnóstwo odniesień do prawa, mnóstwo zaskakujących wątków, no jednym słowem: ŚWIETNA!

Z niecierpliwością czekam na kolejne części!!!

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...