Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Smerfy i świat emocji Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe

null

Smerfy i świat emocji Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe

7.9

(9 ocen) wspólnie z

19,99

 

Piąty tom serii o Smerfach, która ma pomagać najmłodszym czytelnikom w przezwyciężeniu lęków i problemów. Każdy album jest uzupełniony wskazówkami dla dzieci i ich rodziców, jak radzić sobie z kłopotami emocjonalnymi. W wiosce Smerfów każdy robi to, co umie najlepiej – Pracuś zajmuje się naprawami, Kucharz gotuje, a Ważniak się wymądrza. Jednak są też tacy, którzy nie potrafią znaleźć sobie miejsca w tak urządzonej społeczności. Pewien Smerf uważa obowiązujące zasady za niesprawiedliwe, a siebie wskazuje jako głównego pokrzywdzonego! Niebieskie skrzaty mają z nim same kłopoty... Na szczęście Papa to specjalista od rozwiązywania problemów! Czy niezadowolony ze wszystkiego Smerf zrozumie, że postępuje niewłaściwie? Dzięki temu komiksowi zrozumiesz, że nie warto ciągle narzekać! Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992), używający pseudonimu Peyo. Seria dla najmłodszych jest pisana przez jego syna Thierry’ego Culliforda oraz Falzara, a za rysunki odpowiada Antonello Dalena, ilustrator znany m.in. z „Ernesta i Rebeki”, „W.I.T.C.H.” czy komiksów z Kaczorem Donaldem.

Egmont
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-281-6019-4

Tytuł oryginalny: Grandir avec les Schtroumpfs 5: Le Schtroumpf qui trouvait tout injuste

Liczba stron: 40

Format: 17.0x20.8cm

Cena detaliczna: 19,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...