Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Śpiewnik przedszkolaka. 70 ilustrowanych piosenek z pełnymi tekstami, zapisami nutowymi i liniami melodycznymi

Tamara Michałowska

Śpiewnik przedszkolaka. 70 ilustrowanych piosenek z pełnymi tekstami, zapisami nutowymi i liniami melodycznymi

12,86

 


Śpiewnik przedszkolaka został przygotowany z myślą o najmłodszych melomanach i ich wychowawcach. Zawiera szeroki wybór piosenek najchętniej śpiewanych przez polskie dzieci, między innymi takie utwory, jak Karuzela, Jedzie pociąg, Ojciec Wirgiliusz, Panie Janie, Płynie Wisła, płynie, Tańcowały dwa Michały, Stary niedźwiedź czy Zima zła.

Śpiewnik zawiera pełne teksty piosenek, jest opatrzony zapisami nutowymi i liniami melodycznymi. Wyróżnia się także pięknymi ilustracjami – pełnymi poezji, tanecznego ruchu i… rozśpiewania!

Śpiewnik przedszkolaka jest doskonałym narzędziem dydaktycznym do zajęć muzycznych w przedszkolu, jak i w klasach początkowych szkoły  podstawowej. Nadaje się także do zabaw umuzykalniających w warunkach domowych.

Siedmioróg
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8279-025-2

Liczba stron: 128

Cena detaliczna: 24,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...