Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Splątane korzenie

Virginia C. Andrews

Splątane korzenie

6.4

(114 ocen) wspólnie z

38,00

 

Poznaj losy rodziny De Beers.
"Splątane korzenie" to trzeci tom nowej sagi V.C. Andrews. Życie siedemnastoletniej Hannah Eaton z pozoru przypomina bajkę o szczęśliwej dziewczynie z pięknej posiadłości nad oceanem, jakich wiele w snobistycznym i bogatym Palm Beach. Para psychologów – mama Willow i ojczym Miguel – z powagą traktują rodzicielskie obowiązki, starając się uchronić dorastającą córkę przed zmartwieniami i niepotrzebnymi pokusami. Mimo to Hannah czuje się niezrozumiana i samotna. Boleśnie przeżywa rozstanie z ojcem, wziętym prawnikiem, który po rozwodzie założył nową rodzinę. Fakt, że jej matka w późnym wieku zdecydowała się na drugie dziecko, nie poprawia nastroju Hannah. Willow obsesyjnie troszczy się o chorowitego synka, zaniedbując córkę. W dziewczynie narasta mroczny bunt… Namówiona przez chłopaka i wspomagana przez wuja, Hannah wyrusza z nimi do Nowego Orleanu, aby spełnić marzenia o karierze muzycznej. Jednak przewrotny los zwodzi ich z wyznaczonej trasy, a na bocznej drodze czyhają mroczne siły, z którymi przyjdzie się im zmierzyć. Hannah, jeśli chce przetrwać, musi całkowicie zmienić swe podejście do świata… Fenomen popularności V.C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania "Kwiatów na poddaszu". Książki autorki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki. "Splątane korzenie" to trzecia część (po "Willow" i "Mrocznym lesie") cyklu o rodzinie de Beers, którego kolejne tomy wkrótce ukażą się nakładem Prószyński i S-ka.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-812-3064-3

Tytuł oryginalny: Twisted Roots

Liczba stron: 416

Format: 125x190mm

Cena detaliczna: 38,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...