Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Spokojnie, zaraz wracam Wszystko o lęku separacyjnym u psów

Julie Naismith

Spokojnie, zaraz wracam Wszystko o lęku separacyjnym u psów

25,36

 

Czy twój pies bez problemu zostaje sam w domu? A może chodzi za tobą krok w krok i wpada w panikę, gdy próbujesz wyjść? Po powrocie zastajesz ogrom zniszczeń: pogryzione buty, rozszarpane na strzępy gazety, wygrzebaną z doniczek ziemię… Sąsiedzi mają dość nieustannego wycia i ujadania… Jeśli zachowanie psa dezorganizuje twoje życie prywatne i zawodowe, to najwyższy czas, byś nauczył go, że chwilowa rozłąka z opiekunem to nie koniec świata. Doświadczona i wykwalifikowana trenerka Julie Naismith pomogła już setkom zdesperowanych opiekunów opanować lęk separacyjny u ich pupilów. W książce Spokojnie, zaraz wracam prezentuje skuteczny i przyjazny dla psa plan, dzięki któremu życie domowe wróci do równowagi, a pies poczuje się bezpiecznie i będzie spokojny, gdy wychodzisz z domu. W tej książce znajdziesz między innymi: • program umożliwiający przeprowadzenie psa od stanu lęku do równowagi emocjonalnej, • omówienie popularnych mitów szkoleniowych, które mogą pogorszyć stan psa, • historie opiekunów, którym udało się odzyskać normalne życie, • plany treningowe do pobrania w formie plików, linki do filmów instruktażowych i dużo, dużo więcej! Spokojnie, zaraz wracam to ratunek dla twojego znerwicowanego psa. Jeśli potrzebujesz trafnych eksperckich porad, prostych w zastosowaniu technik i oczekujesz pozytywnych rezultatów treningu, to z pewnością pokochasz poradnik Julie Naismith! Pamiętaj, twój pies może nauczyć się zostawać sam w domu!

Galaktyka
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-757-9897-5

Tytuł oryginalny: Be right back

Liczba stron: 234

Galaktyka

Format: 15.2x22.7cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...