Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Środa. Najgorszy tydzień życia. Tom 3

Amores Eva, Cosgrove Matt

Środa. Najgorszy tydzień życia. Tom 3

18,25

 

Czy kiedykolwiek mieliście ZŁY TYDZIEŃ?

Antek Fert taki MA!

Ledwie przetrwał poniedziałek i wtorek, a już nadciąga… środa!

Tym razem Antek (jak to się w ogóle stało?!) dryfuje po morzu pośród głodnych rekinów. Co gorsza – dryfuje w towarzystwie swojego największego (i bardzo wnerwiającego) arcywroga! Może chociaż natrafią na wyspę pełną ukrytych skarbów? Pomyłka. Ta wyspa będzie pełna ukrytych skarbów, A TAKŻE krwiożerczych piratów.

Kolejny tom przezabawnej serii, a w nim: żenujące sytuacje, niewybredny humor oraz zatrważająca liczba wpadek głównego bohatera!

 

Eva Amores jest graficzką i fotografką. Pracowała dla opery w Sydney i ABC. Pochodzi z Filipin, a do Australii przeprowadziła się w liceum. Lubi buty, podróże i jeszcze raz buty.

 

Matt Cosgrove jest autorem i ilustratorem bestsellera „Macca the Alpaca” oraz serii „The Epic Fail Tales”. Urodził się i wychował w Sydney. Lubi czekoladę, miejsca, w których nie ma ludzi, i więcej czekolady.

 

Eva i Matt poznali się dwadzieścia pięć lat temu na studiach, gdy przypadkiem pracowali nad projektem w tej samej grupie. Od tej pory nie przestają ze sobą współpracować. Mają na koncie dużo obiadów, ciast, bałaganu, błędów, wspomnień, złych decyzji odzieżowych i dwie prawdziwe istoty ludzkie, ale to jest ich pierwsza wspólna książka.

 

W czasach lockdownu, gdy na świecie zrobiło się trochę ponuro, mogli zająć się wypiekiem chleba albo nałogowym oglądaniem Netfliksa, ale nie – postanowili stworzyć cykl „Najgorszy tydzień życia”. (Tak wyszło, sorki).

 

Nasza Księgarnia
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-10-13881-1

Liczba stron: 192

Nasza Księgarnia

Cena detaliczna: 29,99 zł

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...