Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Star Wars Wielka Republika. Wyprawa do zaginionego miasta

George Mann

Star Wars Wielka Republika. Wyprawa do zaginionego miasta

6.3

(29 ocen) wspólnie z

26,63

 

Na długo przed wojnami klonów i nastaniem Imperium, we wczesnym okresie Wielkiej Republiki, w odległej galaktyce trwała era eksploracji… To czas ekscytacji i odkryć. Odważni piloci wytyczają nowe trasy nadprzestrzenne, podczas gdy dzielni Zwiadowcy nawiązują kontakty ze światami pogranicza, aby zachęcić je do przyłączenia się do Republiki. Kiedy odnaleziony zostaje uszkodzony droid łącznościowy jednego z zespołów Zwiadowców, dryfujący bezradnie w kosmicznej pustce i nadający tajemniczą wiadomość, mistrzyni Jedi Silandra Sho i jej padawanka Rooper Nitani otrzymują misję odszukania jego zaginionych towarzyszy. Śledztwo prowadzi je na Gloam, spustoszony świat, o którym mówi się, że nawiedzają go mityczne potwory. Ale sytuacja na Gloamie jest bardziej skomplikowana i przerażająca, niż się wydaje. Badacz nadprzestrzeni, imieniem Spence, i jego syn Dass utknęli na planecie i w bolesny sposób przekonali się, że legendarne stworzenia są bardzo realne – a także bardzo, bardzo niebezpieczne. Spence’owi udaje się aktywować boję alarmową i nadać wezwanie o pomoc, ale mężczyzna obawia się, że zostało im bardzo niewiele czasu – potwory są coraz bliżej. Czy Jedi zdołają odnaleźć zaginionych Zwiadowców, uratować Dassa i Spence’a oraz rozwikłać zagadkę tajemniczych stworów? Odpowiedzi należy szukać w mieście ukrytym pod powierzchnią planety…

Olesiejuk
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-831-5147-2

Tytuł oryginalny: Quest for the hidden city

Liczba stron: 304

Format: 1.0x1.0cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...