Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Stewia Niebiańsko słodka i zdrowa alternatywa dla cukru i słodzików

Barbara Simonsohn

Stewia Niebiańsko słodka i zdrowa alternatywa dla cukru i słodzików

7.0

(1 ocena) wspólnie z

29,20

 

Większość z nas lubi słodki smak. Jedzenie i picie, w którym on dominuje jest postrzegane jako wyjątkowo smaczne. Ponadto słodkie smakołyki poprawiają nasz nastrój i pozwalają się zrelaksować po ciężkim dniu. Większość rodzajów cukru wykazuje jednak wiele negatywnych oddziaływań na nasz organizm. Cukrzyca i nadwaga to najpopularniejsze z nich. Od teraz każdy może zacząć słodzić bez wyrzutów sumienia. Wszystko za sprawą prezentowanej w tej książce wyśmienitej i w pełni zdrowej alternatywy dla cukru i słodzików.
Stewia, bo o niej mowa, słodzi bez kalorii, nie ma żadnych efektów ubocznych oraz dostarcza ważnych składników mineralnych i witamin wzmacniających nasz system immunologiczny. W przeciwieństwie do większości słodzików jest w pełni naturalna. Mogą ją bezpiecznie spożywać osoby ciepiące na cukrzycę, nadwagę, otyłość i atopowe zapalenie skóry.
Z tej książki dowiesz się wiele na temat stewii i produktów, jakie są z niej wytwarzane, a także poznasz wiele przepisów z jej wykorzystaniem. Nauczysz się również hodować tę przydatną roślinę we własnym mieszkaniu.
Autorka rozprawia się także z mitami funkcjonującymi w naszym społeczeństwie, dotyczącymi chociażby rzekomego prozdrowotnego oddziaływania brązowego cukru czy korzyści płynących ze stosowania syntetycznych słodzików. Wszelkie informacje popiera wynikami badań naukowych.
Od dzisiaj możesz słodzić bez wyrzutów sumienia!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7572-5

Liczba stron: 236

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 29,20 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...