Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sucinum Tajemnice Bursztynowego szlaku

Camille O'Naill

Sucinum Tajemnice Bursztynowego szlaku

7.5

(93 ocen) wspólnie z

27,77

 

Od demona do demona.
Tak mija czas niegdyś szanowanych Strażników Bursztynowego Szlaku. Zapomnieni, ścigają pozostałych przy życiu magicae, praktykując religię dawnych Słowian.
Podczas jednego ze świąt zostaje wykradziona Tajemnica, która w niepowołanych rękach może zniszczyć wszystko. Mira wraz z przyjaciółmi zostaje wysłana w pogoń za złodziejem, podczas której przemierzy polskie puszcze, odwiedzi Ukryte Miasto Cerant oraz zawita na Łysą Górę.
Czas będzie uciekał, a każdy ruch Strażników będzie obserwowany przez zakon krzyżacki.
Kto okaże się prawdziwym wrogiem?
Co z tym wszystkim ma wspólnego niepozorne zwierzątko, jakim jest salamandra?
Po której stronie staniesz Ty?
W końcu dobro to tylko punkt widzenia, a o niektórych tajemnicach nie mówi się nawet szeptem.
Camille O’Naill stworzyła powieść jedyną w swoim rodzaju. Zabiera nas w przygodę, gdzie nic nie jest w stu procentach pewne. Ciekawy początek, pełen napięcia środek i emocjonujący koniec! Wszystko to znajdziecie w „Sucinum. Tajemnice Bursztynowego Szlaku”. Chciałam książkę, która przeniosłaby mnie w inny, magiczny świat… I dostałam ją. Polecam z całego serca.- N.R. Paradise, autorka

Barwni bohaterowie, zawiła i niebanalna fabuła, która pochłania bez reszty. Camille O’Naill debiutuje z przytupem. „Sucinum” zabierze Cię w niezwykłą i ekscytującą podróż, w której nic nie jest takie, jakie się wydaje. Gorąco polecam! - Riva Scott, autorka

„Sucinum. Tajemnica Bursztynowego Szlaku” to kolejny przykład udanego debiutu. To powieść oryginalna ze względu na poruszaną tematykę; absorbująca i pozwalająca czytelnikowi przeżyć pasjonującą przygodę u boku nietuzinkowych bohaterów. Książka przenosi do zupełnie innego, znakomicie wykreowanego świata, w którym nie brakuje tajemnic, magii, intryg, zdrad i wrogów, którzy będą siać zamęt. Fani słowiańskich klimatów oraz powieści, w których przeszłość miesza się z teraźniejszością, a co rusz natknąć się można na różnej maści demony (i nie tylko), powinni mieć na względzie pozycję Camille O’Naill, robiąc zakupy książkowe. - Katarzyna Ewa Górka, katherine_the_bookworm

Dajcie się wciągnąć w wir sekretów Bursztynowego Szlaku, bowiem „Sucinum” to powieść, w której niczego nie można być pewnym, a zakończenie zaskakuje, wprawiając w osłupienie. Camille O’Naill zabierze Was do świata przepełnionego słowiańskimi wierzeniami, gdzie z każdej strony bije magia doprawiona nutą tajemnic. Powiem jedno: autorka to Dan Brown w spódnicy!
Polecam! - Kamila Malec, autorka

Słowiańskie stwory, tajemnice i zadanie, któremu może sprostać tylko jedna osoba. Spodziewajcie się niespodziewanego! - Beata Worobiec, autorka

WasPos
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-2578-1

Liczba stron: 360

Format: 14.0x20.5cm

Cena detaliczna: 37,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...