Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

SuperQUIZ Koty

29,90

 

SuperQuiz Koty to mnóstwo wiadomości, ciekawostek i wskazówek przydatnych w codziennym życiu z kotem. Fascynująca i pełna niespodzianek podróż po kocim świecie została wzbogacona o ponad 160 zagadek, które zapewnią mnóstwo tak dobrej zabawy, że zamruczysz z wrażenia!
SuperQuiz Koty to nie lada gratka dla wszystkich miłośników tych zwierząt. Koty bywają bowiem niezwykle przyjacielskie, a zarazem uparte i zdeterminowane. Dowiesz się więc, na czym polega kocia komunikacja, by jeszcze lepiej zrozumieć swojego pupila. Poznasz kocie rasy i nauczysz się je odróżniać. Znajdziesz również wskazówki dotyczące diety, sposobów pielęgnacji i dbania o zdrowie, a także ulubione przez koty formy zabawy.
Czy wiesz...
Czy dorosły kot powinien pić mleko?
Skąd się wziął przesąd o czarnym kocie przynoszącym pecha?
Co to są wibrysy i do czego kot ich używa?
Co pomaga kotu utrzymać równowagę?
Dlaczego koty mruczą?
Jeśli chcesz odkryć kocie tajemnice i pragniesz pogłębiać wiedzę o tych niezwykłych zwierzętach, sięgnij po SuperQuiz Koty!
Kolorowe zdjęcia zachęcą dziecko do samodzielnego czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas zabaw z rówieśnikami. Wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony SuperQuiz, gdziekolwiek chcesz – na spacer, do parku czy w podróż.
SuperQUIZ Koty to:
- kolorowe zdjęcia
- kocie zwyczaje i ekwipunek
- ponad 160 zaskakujących zagadek
- możliwość sprawdzenia odpowiedzi
- atrakcyjna forma zabawy
Bestsellerowa seria SuperQUIZ została wyróżniona w prestiżowym konkursie Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom i opiekunom wybrać mądre i bezpieczne zabawki stymulujące rozwój dzieci.

Edgard
Oprawa: pudełko kartonowe

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-778-8939-8

Liczba stron: 110

Format: 84x155mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...