Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Świadomość. Biologika Sukcesji. Tom 1

Paweł Piotr Nowak

Świadomość. Biologika Sukcesji. Tom 1

9.3

(3 oceny) wspólnie z

99,00

 

Biologika Sukcesji to cykl książek opisujących ścisłe związki sukcesyjnych zachowań człowieka w konfrontacji ze światem zwierząt, na równi z multidyscyplinarnym prawnym, notarialnym, finansowym, psychologicznym i medycznym podejściem do kwestii SUKCESJI pokoleniowej.

Zawarte w książkach wartości mogą odmienić świat na lepszy, w nowym paradygmacie, który wykorzystuje Twój poziom świadomości dla osobistego i kolektywnego dobra. To książki, które inspirują do anabolicznej zmiany, która nigdy się nie kończy. Sukcesja w poprzek? Bynajmniej. To postawiony na nogi przepis na sukces w sukcesji.

Pierwszy sezon cyklu BIOLOGIKA SUKCESJI to wieloaspektowe wprowadzenie w tematykę sukcesji jako aktualnego zjawiska społecznego. Autor przybliża w nim podstawowe zagadnienia dotyczące zachowań Nestorów i Sukcesorów oraz wyjaśnia ich złożone wzorce.

Zabieg porównania świata zwierząt do świata ludzi odsłania przed czytelnikiem archetyp ZŁOTEGO ALGORYTMU sukcesji pokoleniowej. Odpowiednia proporcja motywacji do działania, rad płynących z własnych doświadczeń oraz wiedzy biologicznej, psychologicznej, medycznej, prawnej, notarialnej i finansowej, stanowi klucz do sukcesu w sukcesji.

Dla kogo jest ta książka?

SUKCESJA to inaczej kontynuacja i przetrwanie.

Jesteś rodzicem? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!

To nie jest książka tylko dla tych, którzy są przedsiębiorcami. Czytając tę książkę, rozwiążesz problem, który staje się szansą na lepsze wychowanie dzieci. To tak zwany okres MENTORING 0-7. Czysta Biologika Sukcesji.

Największą wartością tej książki jest gruntowne samopoznanie. Od tego momentu możesz już przestać oceniać i osądzać siebie i innych. To skok kwantowy do poziomu spokoju i bezpieczeństwa, a w konsekwencji do wszelkiej obfitości w finansach. Po prostu więcej hajsu na koncie, lepsza firma, dobre relacje intymne i zdrowie. Porażka w wychowaniu dzieci i przegrana w biznesie mogą istotnie zniszczyć nasze zdrowie i życie. Dowiesz się, jak tego uniknąć. Twoja przewaga nad (nie)świadomą KONKURENCJĄ jest w zasięgu wzroku. Biologika pomaga. To panaceum na niewiedzę o życiu.

A jeśli jesteś przedsiębiorcą, to zwiększasz o 70% szansę na kontynuację swojej firmy. Już nie musisz tracić energii na myślenie o sprzedaży firmy. Zwiększ jej wartość dzięki dostępowi do tajników BIOLOGIKI w SUKCESJI. Do wszystkiego dojdziesz sam, krok po kroku, ale najpierw przeczytaj pierwszy sezon Biologiki Sukcesji. Zapraszam na pokład.

Ruthenus
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 234

Cena detaliczna: 99,00 zł

Rok wydania: 2023

NASZE Dzieci ROZWALĄ NASZ MAJĄTEK. Biologika Sukcesji. Nie pozwól aby BIZNES upadł. Paweł NOWAK

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...