Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Świetny Mikołaj czyli jak zarabiać w czerwonym kubraku.

Bartosz Gembski

Świetny Mikołaj czyli jak zarabiać w czerwonym kubraku.

49,00

 

Książka ta dedykowana jest przede wszystkim animatorom, nauczycielom, wychowawcom oraz artystom występującym dla dzieci. To książka również dla rodziców, dziadków i dla każdego, kto traktuje pracę Świętego Mikołaja jako dodatkowe zajęcie lub marzy, by choć raz zarzucić worek na plecy i spróbować rozdać wszystkie prezenty w tę jedną magiczną noc.

„Świetny Mikołaj” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy w okresie świątecznym chcieliby wcielić się w rolę ubranego na czerwono grubaska i roznosić dzieciom prezenty. Niezależnie od tego, czy chciałbyś podjąć się płatnych zleceń czy sprawić niespodziankę swoim pociechom, znajdziesz tu porady jak zostać takim Świętym Mikołajem, jakiego pamiętasz z własnego dzieciństwa. Okraszona humorem i wypełniona licznymi anegdotami książka ta podpowie Ci:

– jak dobrać odpowiedni strój,

– jak uniknąć kłopotliwych sytuacji,

– w jaki sposób odpowiadać na niewygodne pytania dzieci,

– co zrobić, aby wiarygodnie się prezentować,

– jak pozyskiwać zlecenia na mikołajowe wizyty

– oraz jak skutecznie na tym zarabiać?



Poradnik ten poprowadzi Cię za rękę i przygotuje do pracy w galeriach handlowych, szkołach, przedszkolach, na eventach firmowych, a także podczas domowych odwiedzin. Co więcej, dowiesz się jak organizować imprezy mikołajkowe ze śnieżynkami, elfami i dodatkowymi atrakcjami. Poznasz także prawdziwą historię Świętego Mikołaja, liczne ciekawostki z jego życia oraz jego aktualny wizerunek, który ukazuje dzisiejsza popkultura.

A niech to
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-947-9745-4

Liczba stron: 162

Format: 165x235mm

Cena detaliczna: 49,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...