Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Szkoda, że Twoi rodzice nie przeczytali tej książki

Philippa Perry

Szkoda, że Twoi rodzice nie przeczytali tej książki

7.6

(97 ocen) wspólnie z

39,99

 

Bestsellerowa książka serwisu Amazon!

Chcesz zostać w przyszłości rodzicem? A może już teraz spodziewasz się dziecka?

Oto jedyna książka, której naprawdę potrzebujesz, by nie popełniać błędów w wychowaniu własnego potomstwa!

Wszyscy wiemy, że bycie rodzicem to bardzo trudna rola. Jak sprostać trudom codziennego wychowania? Wszędzie wokół krzyczy się o różnych metodach wychowania– karne jeżyki, punkty za dobre zachowanie, komunikowanie potrzeb i wymagań, rodzicielstwo bliskości i wiele, wiele innych. Skąd jednak młody rodzic może wiedzieć, co dla jego dziecka będzie najlepsze? Informacje zalewają nas z każdej strony. Dzięki tej książce poznasz nieskomplikowane techniki, które pozwolą ci spojrzeć na rodzicielstwo z trochę innej perspektywy.

Philippa Perry od ponad dwudziestu lat zajmuje się psychoterapią. Mieszka w Wielkiej Brytanii. Jest również mamą. W książce „Szkoda, że Twoi rodzice nie przeczytali tej książki” prezentuje prostą, a najbardziej kluczową sprawę– relację rodzic- dziecko.


„Piękne, wszechstronne spojrzenie na to, co może oznaczać bycie zdrowym i inteligentnym emocjonalnie rodzicem; ogromnie ciepłe, mądre, pełne nadziei i dodające otuchy, że przy odrobinie refleksji i wnikliwości, możemy zyskać wiedzę i oszczędzić przyszłym pokoleniom kilku naszych własnych problemów”.
~Alain de Botton

Agora
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-268-3241-3

Tytuł oryginalny: The Book You Wish Your Parents Had Read

Liczba stron: 304

Agora

Format: 135x210mm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Tłumaczenie: Janusz Ochab

Promocja książki

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Agata Bąk

Pozytywne zaskoczenie

Nie jestem zwolenniczką poradników, stop... Może nie byłam do tej pory. Od kiedy zaszłam w ciążę mój świat stanął na głowie. Ogarnął mnie niepokój czy sobie poradzę? Czy udźwignę to wyzwanie? Postanowiłam „zaryzykować" i zamówić tę książkę. Dawno nic tak pozytywnie i uspokajająco na mnie nie zadziałało. Autorka sprawiła, że śmiało, z uniesioną głową zmierzę się z wyzwaniem, jakim jest macierzyństwo. Serdecznie polecam wszystkim przyszłym i obecnym rodzicom. Spróbujcie być takimi rodzicami, którzy nie będą żałować tego jak wychowali własne dzieci!
Klaudia Nowak

Świetna

Życie bywa przewrotne. Czasem wydaje się nam, że tak jak wychowywali nas właśni rodzice to najlepsza metoda wychowawcza. Niestety bardzo często to nie prawda, a od ideału było naprawdę daleko. Nie mówię też, że wszystko robili źle. Niektórzy po prostu nie znali sposobów, metod i różnych zasad, którymi powinien cechować się wzorowy rodzic. Nikt nie jest idealny- to pewne, ale może warto chociaż spróbować?
Martyna Owies

Życie nie jest tylko czarne i białe

Bycie rodzicem to nic trudnego, bycie dobrym rodzicem to sztuka. Tak również mogłaby nazywać się ta książka. Philippa Perry to niesamowita kobieta, zachęcam również do zapoznania się z jej działalnością zarówno prywatną, jak i zawodową. Ta kobieta ma w sobie ogromną moc. Wspaniała książka, która przyda się każdemu kto planuje lub ma już dzieci. Spróbujcie, na pewno nie pożałujecie.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...