Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Szkoła szpiegów podbija Europę

Stuart Gibbs

Szkoła szpiegów podbija Europę

7.8

(39 ocen) wspólnie z

27,58

 

Uwaga! Nad Londyn i Paryż nadciąga ekipa młodych amerykańskich szpiegów! Będzie się działo! Prawie się udało! Mieli pokonać najgroźniejszą organizację przestępczą, ale jak zwykle nie wszystko poszło tak, jak planowali… Ben i jego przyjaciele z Akademii Szpiegostwa wprost z Meksyku ruszają do Europy, by dopaść największego złoczyńcę na świecie, tajemniczego Pana E., i ostatecznie rozprawić się z Pająkiem. Jak nastoletni agenci poradzą sobie w Wielkiej Brytanii? Gwarantujemy – ogarnięcie lewostronnego ruchu drogowego to pikuś w porównaniu z niebezpieczeństwami, z jakimi będą się musieli zmierzyć. „Szkoła szpiegów podbija Europę” to już siódmy tom bestsellerowej serii sensacyjnej Stuarta Gibbsa, przeznaczonej dla młodszych nastolatków. Znakami rozpoznawczymi cyklu są trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony akcja, błyskotliwy humor oraz wyraziści bohaterowie, których po prostu nie da się nie lubić. Tłumaczem polskiej wersji „Szkoły szpiegów” jest niezrównany Jarek Westermark. Polskie wydanie (jako jedyne na świecie!) dopełniają dowcipne ilustracje autorstwa Mariusza Andryszczyka. Polecamy również audiobooki w brawurowej interpretacji Mateusza Grydlika. Serii patronują: Lubimy Czytać, Aktywne Czytanie, Czas Dzieci, Literacka Kavka

Agora
Oprawa miękka

ISBN: 9788326842801

Tytuł oryginalny: Spy School British Invasion

Liczba stron: 296

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 46,99 zł

Tłumaczenie: Jarek Westermark

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...