Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Szósty rewolwer 3 Więzy

Praca zbiorowa

Szósty rewolwer 3 Więzy

7.0

(10 ocen) wspólnie z

48,80

 

Becky i Drake, chronieni przez Miecz Abrahama, podróżują sekretną linią kolejową, by ukryć ciało złego generała Hume’a na poświęconej ziemi. Ale wdowa po generale znowu się pojawia i wysyła swych sługusów, by zamordowali Drake’a i Becky. Gdy pociąg pełen dobrze uzbrojonych mnichów mknie z łoskotem po szynach, paskudny nekromanta wyprawia bandę nieumarłych rzezimieszków, by przeprowadzili śmiały i zabójczy atak.

Nawet jeśli przetrwają bezwzględny atak upiorów na pociąg, Drake i Becky będą musieli się zmierzyć z najpotężniejszym sługą nekromanty – tajemniczą olbrzymią mumią, Asherem Cobbem.

Tymczasem Gord Cantrell wyrusza do Tennessee w poszukiwaniu sposobu na zniszczenie sześciu mistycznych rewolwerów. W rozpadającym się domu na plantacji mroczne sekrety zaczynają zarówno budzić duchy, jak i przywoływać gorzkie tajemnice. Czy Gord odkryje klucz do uwolnienia świata od Sześciu czy też skusi go wizja przeszłości?


Na pierwszych sześciu stronach jest więcej tajemnic, zdumień i przygód, niż niektóre tytuły mają w całym swoim życiu. Przywitaj się ze swoim nowym ulubionym komiksem.

Matt Fraction, The Invincible Iron Man, Casanova

Dzieło Cullena i Briana niemal eksploduje na stronie jak wystrzał, a następnie pakuje ci pocisk opowieści prosto między oczy. Przeczytaj to, do cholery! Przeczytaj to!

Greg Rucka, Stumptown, Za królową i ojczyznę

Zachód właśnie stał się o wiele dzikszy... i dziwniejszy!

Andy Diggle, The Losers. Straceńcy, Daredevil

Dziki Zachód jest dziki, ale nie w sposób znany z westernów, na myśl przychodzą raczej horrory i ezoteryczne opowieści.

Maciej Gierszewski, na Kopiec Kreta

Timof comics
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-655-2743-1

Liczba stron: 160

Format: 17.0x26.2

Cena detaliczna: 69,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...