Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sztuka słuchania Jak słuchać i budować udane relacje

Donoghue Paul J., Siegel Mary E.

Sztuka słuchania Jak słuchać i budować udane relacje

7.5

(2 oceny) wspólnie z

25,84

 

Czy jesteś dobrym sluchaczem? Czy naprawdę wiesz, o czym mówią ludzie wokół ciebie? Żony i mężowie, dzieci i rodzice, pracownicy i szefowie twierdzą, że nie są słuchani. Pewnie mają rację, a w dodatku sami nie potrafią tego robić. Autorzy, Paul J. Donoghue oraz Mary E. Siegel, pytają, jak to się dzieje, że ludzie mają trudności ze słuchaniem, które jest przecież niezbędną częścią naszego życia. W odpowiedzi zostawiają nam poradnik pełen historii i przykładów, pokazujący, jak poznać i opanować SZTUKĘ SŁUCHANIA. Ten przewodnik zaprowadzi cię do wzajemnego zrozumienia, łagodzenia konfliktów, wprowadzania dobrych zmian, wspierania bez zbędnych porad, by doświadczać tego, co daje nam większe szczęście – lepszych relacji! To wartościowa mapa lepszego słuchania. Stanowi prosty, prowadzący nas krok po kroku poradnik, jak rozwijać tak trudną sztukę. Joan Lunden Autorka i była współprowadząca program Good Morning America Po książkę powinni sięgnąć wszyscy ci, którzy chcą uważniej słuchać. To podstawowy poradnik o słuchaniu, rozumieniu i byciu rozumianym. Przypomina, że dobra komunikacja stanowi istotę udanych związków. To lektura obowiązkowa! James O'Donnel Dyrektor Zarządzający, Szef U.S. Equities, Citigroup Paul J. Donghue, Mary E. Siegel - psychologowie prowadzący prywatną praktykę, napisali ponad 50 artykułów poświęconych problemom z chorobami przewlekłymi, umiejętnościami komunikacyjnymi oraz dynamiką rodziny.

Mando
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-277-3138-8

Tytuł oryginalny: Are You Really Listening?. Keys to Successful Communication

Liczba stron: 240

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...