Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sztuka treningu mentalnego Jak osiągnąć maksimum możliwości

DC Gonzalez

Sztuka treningu mentalnego Jak osiągnąć maksimum możliwości

26,62

 

Droga do sukcesu rozpoczyna się w ludzkim umyśle. Mistrzowie sportu, legendarni wojownicy, gwiazdy biznesu czy politycy wielkiego formatu — wszyscy ci ludzie rozwijają umiejętności psychiczne, dzięki którym uzyskują ponadprzeciętne wyniki. Nawet jeśli wydaje się, że sukces wymaga przede wszystkim niezwykłej siły czy sprawności mięśni, odpowiedni trening mentalny pozwala na przekraczanie kolejnych barier — również tych fizycznych. Zwycięzca myśli jak zwycięzca!

Trzymasz w rękach świetnie napisany poradnik o tym, jak osiągnąć szczyt swoich możliwości. W zwięzły i zrozumiały sposób przedstawiono tu skuteczne metody treningu mentalnego, opisano potrzebne umiejętności psychiczne i sprawdzone techniki ich kształtowania. Szybko zrozumiesz myśli, emocje i energie towarzyszące czynnościom, w które się angażujesz. Przekonasz się, jak bardzo ważna są wiara w siebie, skupienie i właściwy stan umysłu, aby osiągnąć idealny klimat mentalny - odpowiedni, by podjąć każde wyzwanie i osiągnąć zamierzone cele.
Dzięki tej książce już wkrótce nauczysz się myślenia zwycięzcy i przekroczysz swoje własne granice!

Najważniejsze zagadnienia:
kształtowanie przewagi mentalnej i poczucia pewności siebie
inżynieria wyobraźni
wojownik mentalny i znaczenie nastawienia
kontrola strachu i zachowanie spokoju
marzenia i cele
mentalne przygotowanie się do zwycięstwa

Źródło zwycięstw i sukcesów tkwi w Twoim umyśle!

Sensus
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-2697-2

Tytuł oryginalny: The Art of Mental Training: A Guide to Performance Excellence (Classic Edition)

Liczba stron: 152

Format: 14.0x20.8cm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...