Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sztuka uwodzenia

Samantha Young

Sztuka uwodzenia

7.9

(2688 ocen) wspólnie z

34,90

 

Olivia Holloway jest nowicjuszką w dziedzinie seksu, ale szybko nadrabia zaległości i wkrótce uczeń przerasta mistrza.

Olivia ma bezpośredni sposób bycia, ale jest też boleśnie niepewna w kontaktach z płcią przeciwną – paraliżuje ją obecność mężczyzn, którymi mogłaby być zainteresowana. Przeprowadzka do Edynburga wiele zmienia w jej życiu. Sfrustrowana niepowodzeniem w nawiązaniu znajomości z przystojnym doktorantem, postanawia przezwyciężyć swoje lęki i stać się kobietą świadomą swojego seksualnego uroku, która dostaje to, czego chce.

Nate Sawyer jest przystojnym pożeraczem damskich serc, nigdy nie angażuje się głębiej. Wobec przyjaciół jest jednak głęboko lojalny. Toteż gdy Olivia zwraca się do niego z prośbą o przysługę, zgadza się nauczyć ją sztuki flirtowania i pomóc jej nabrać pewności siebie w seksie.

Lekcje stają się coraz bardziej zaawansowane, atmosfera między nimi dwojgiem coraz bardziej gorąca, zanosi się na płomienny romans. Mroczne wydarzenia z przeszłości ożywają, Nate wycofuje się, zostawiając Olivię ze złamanym sercem. Kiedy dociera do niego, że popełnił fatalną pomyłkę i traci kobietę swojego życia, postanawia zrobić wszystko, aby ją odzyskać, ale… może być już za późno.

Samantha Young jest autorką bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Za powieść Wbrew zasadom była nominowana do Goodreads Choice Award. Jej książki opublikowano w ponad 25 krajach.

Burda Publishing Polska
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-777-8778-6

Liczba stron: 496

Format: 20.2x14.0

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...