Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Tablet dla seniorów

Agnieszka Serafinowicz

Tablet dla seniorów

20,70

 

Korzystaj z internetu, prowadź wideorozmowy i oglądaj filmy, gdziekolwiek jesteś! Tablet to urządzenie znacznie prostsze w obsłudze od komputera stacjonarnego i laptopa. Korzystanie z tabletu jest intuicyjne i nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy dotyczącej sprzętu, umożliwia zaś szybki i wygodny dostęp do wielu jego funkcji oraz różnorodnych aplikacji, m.in. map, nawigacji i komunikatorów. Dzięki poręcznemu formatowi można zabrać go wszędzie, także w podróż. Wykorzystuj tablet, aby rozmawiać z bliskimi, oglądać filmy oraz swobodnie poruszać się w internecie! Dzięki poradnikowi: dowiesz się, jak uruchomić tablet, przejść pierwsze etapy jego konfiguracji oraz podłączyć go do sieci opanujesz obsługę ekranu dotykowego i wybierzesz podstawowe ustawienia menu (wielkość czcionki, głośność) nauczysz się swobodnie poruszać się po internecie: wyszukiwać informacje, odbierać i wysyłać pocztę elektroniczną, prowadzić wideorozmowy oraz korzystać z serwisów społecznościowych odkryjesz, jak odtwarzać ulubioną muzykę i radio oraz wykonywać zdjęcia i nagrywać filmy przekonasz się, jak za pomocą tabletu robić zakupy w internecie, czytać książki i gazety, rozwiązywać krzyżówki Korzystanie z poradnika ułatwiają kolorowe ramki, wyraźne zrzuty ekranowe, słowniczek trudniejszych terminów oraz duża czcionka. Agnieszka Serafinowicz – dziennikarka pism i serwisów o tematyce komputerowej, autorka książek Internet dla seniorów i Smartfon dla seniorów, publikacji z zakresu IT i nowych technologii, poradników, szkoleń i technicznej dokumentacji z dziedziny oprogramowania.

Edgard
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-672-1592-3

Liczba stron: 184

Format: 16.9x23.5cm

Cena detaliczna: 33,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...