Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Teksański klan Carlos

Adamska Grażyna A.

Teksański klan Carlos

7.9

(123 ocen) wspólnie z

19,95

 

Przypadkowe spotkanie na lotnisku to dopiero początek...

Ona – energoterapeutka i odnosząca sukcesy autorka erotyków, on – cieszący się niezbyt dobrą reputacją, wpływowy teksański przedsiębiorca.

Znajomość Niki i Carlosa od początku skazana jest na niepowodzenie, a mimo wszystko rodzi się między nimi uczucie – coś tak obezwładniającego, że żadne z nich nie potrafi przed tym uciec. Niestety ich rosnącej fascynacji sprzeciwia się nie tylko los, ale również bliskie im osoby.

Teksański klan to opowieść o miłości, poszukiwaniu szczęścia i bezpieczeństwa, oraz o radzeniu sobie z bolesną przeszłością. To historia, która pobudzi wyobraźnię, a także pokaże, jak ogromny wpływ na nasze życie mają zupełnie obce nam osoby.

Czy wszechświat macza palce w naszym przeznaczeniu, czy to my niechcący przyciągamy złe emocje?

Przekonajcie się sami.

„Carlos” to dojrzała, wyważona i mądra opowieść o dwojgu ludzi, których połączyło płomienne uczucie. Takiego nietuzinkowego i nieszablonowego romansu jeszcze nie czytaliście! Wreszcie dostałam książkę, w której bohaterowie wiedzą, czego chcą, i nie opierają relacji na kłótniach i rozstaniach. Gorąco polecam!
Ludka Skrzydlewska, autorka "Sentymentalnej bzdury"

"Carlos" to emocjonująca opowieść o przyciąganiu, dążeniu do szczęścia oraz poszukiwaniu miłości i przebaczenia. To prawdziwa uczta uniesień, która wciąga w wir intryg, trzymając nas w niepewności do samego końca. Jest pikantnie, niebezpiecznie i zaskakująco, czyli właśnie tak, jak uwielbiam najbardziej. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy! Polecam gorąco.
D. B. Foryś, autorka cyklu „Tessa Brown”.

WasPos
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-2565-1

Liczba stron: 474

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...