Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ten dzień Wielkie Litery

Blanka Lipińska

Ten dzień Wielkie Litery

49,90

 

Ten dzień

Druga część powieści „365 dni”, czyli książka „Ten dzień” Blanki Lipińskiej pozwoli Ci poznać dalsze losy Laury i Massimo. W poprzednim tomie Massimo porwał Laurę i dał jej tytułowe 365 dni na to, by się w nim zakochała. Tak też się stało, a dziewczyna została tym samym żoną jednego z najniebezpieczniejszych gangsterów na Sycylii. Czy w świecie mafijnych porachunków jest miejsce na to, by Laura i Massimo założyli normalną rodzinę?

Życie jak w bajce

Żyje Laury może się wydawać bajeczne. Ma u boku przystojnego mężczyznę, który kocha ją do szaleństwa. Jest szczęśliwa ponad miarę. Opływa w luksusie, otoczona jest drogimi samochodami i służbą. Wypoczywa w nadmorskich rezydencjach, a słoneczna Sycylia wydaje jej się rajem na ziemi, jednak w rzeczywistości tuż obok niej dzieją się rzeczy dalekie od normalności.

Świetny romans z włoską mafią w tle

Czytając „Ten dzień” Blanki Lipińskiej, przekonasz się, jak potoczy się miłosna historia Massimo i Laury. Czy mężczyzna zrezygnuje z mafijnego życia i będzie dobrym ojcem dla swojego pierwszego dziecka? Książka Lipińskiej nie jest tylko romansem. Znajdziesz w niej wszystko, co charakteryzuje powieść sensacyjną – ucieczki, zdrady czy walkę na śmierć i życie. Główni bohaterowie muszą stawić czoło wielu niebezpieczeństwom. Każdy rozdział będzie Cię zaskakiwał, ponieważ w tej opowieści nic nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Książka wydana w serii Wielkie Litery – w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

Edipresse Wielkie Litery
Oprawa miękka

Liczba stron: 520

Format: 16.0x26.5cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...