Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka Repetytorium 2021

Jerzy Janowicz

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka Repetytorium 2021

31,76

 

Dlaczego pozycja “Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka Repetytorium 2021” jest wyjątkowa? Jeśli ciekawi Cię odpowiedź na to pytanie, zapoznaj się z nią i dołącz do jej użytkowników! Korzystając z repetytorium, przygotujesz się solidnie do egzaminu z matematyki.

Najważniejszą zaletą repetytorium jest to, że pomaga ósmoklasiście w sposób uporządkowany powtórzyć poznane przez osiem lat nauki wiadomości z zakresu matematyki. Treści i zadania są zgodne z podstawą programową. Opracowane zostały na zasadzie stopniowania trudności i przyswajania ich małymi partiami. Podobne zadania na pewno pojawią się na egzaminie, dlatego warto zaoszczędzić czas, uniknąć stresu i przygotować się do niego, korzystając z “Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka Repetytorium 2021”.

Kolejnym atutem tej pozycji jest to, że zawiera ona praktyczne informacje dotyczące egzaminu: ile trwa, jakie pomoce można na niego zabrać, a jakich nie. Bardzo korzystne jest również to, że książka zawiera zadania zaprezentowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, co pozwala na zapoznanie się formułą zadań, które wystąpią na egzaminie właściwym. Samodzielnie rozwiązany przykładowy arkusz, pozwala na monitorowanie, ewentualne uzupełnienie wiadomości oraz określa stopień przygotowania do egzaminu. Ciekawa szata graficzna, tabele, wykresy, schematy – to kolejne zalety repetytorium.

Wydawnictwo Nowa Era dołożyło wszelkich starań, aby przygotowania do egzaminu przebiegały w sposób szybki i efektywny. Publikacja to świetna pomoc w opanowaniu materiału królowej nauk!

Nowa Era
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 208

Cena detaliczna: 36,50 zł

Rok wydania: 2021

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...