Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Terriery Jack Russell Terrier Parson Russell Terrier

Kamila Brodowska

Terriery Jack Russell Terrier Parson Russell Terrier

17,22

 

Mały, utalentowany i pełen niespożytej energii pies, jakim jest Parson Russell Terrier, został wyhodowany z przeznaczeniem do polowań. Choć nie wszystkie terriery Parson Russell miały sposobność popisać się swoim talentem do polowań na lisy, psy tej rasy znalazły na szczęście inne zatrudnienie. Dziś terriery Parson Russell są cenionymi towarzyszami, psami stróżującymi, pomagającymi w domu i wystawowymi, umilając rodzinne wypady radosnym dokazywaniem, ekscytacją i spontanicznością. Książka zawiera konkretną, niezwykle potrzebą wiedzę o terrierach Parson Russell, ich pochodzeniu, usposobieniu i wzorcu rasy, oraz prawidłowej selekcji, odżywianiu, szkoleniu, profilaktyce zdrowotnej i zachowaniu. Niedoświadczeni właściciele będą mogli skorzystać z porad, jak radzić sobie z wszędobylskim szczenięciem, jak przygotować dom na przyjęcie nowego lokatora i jak rozwiązać ewentualne problemy, które mogą się pojawić wraz z przybyciem szczeniaka.

Ten poradnik, polecany przez najlepszych hodowców i treserów, powinien nabyć każdy nowy właściciel Parson Russell Terriera. Omówiono w nim następujące zagadnienia:
- pochodzenie Parson Russell Terriera;
- charakterystyka rasy;
- wzorzec rasy;
- twój szczeniak;
- codzienna pielęgnacja;
- nauka czystości i tresura;
- profilaktyka i opieka zdrowotna;
- kiedy twój Parson Russell Terrier się starzeje;
- wystawianie Parson Russell Terriera;
- rozumienie zachowań własnego psa.

Agencja Wydawnicza Mako PRESS
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-897-3710-6

Liczba stron: 48

Format: 14.6x20.5cm

Cena detaliczna: 25,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...