Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

The Brothers Hawthorne. Bracia Hawthorne’owie. The Inheritance Games. Tom IV.

Jennifer Lynn Barnes

The Brothers Hawthorne. Bracia Hawthorne’owie. The Inheritance Games. Tom IV.

9.3

(3 oceny) wspólnie z

30,69

 

Czterej bracia. Dwie trudne misje. Zapierająca dech w piersiach przygoda trwa. Genialna kontynuacja bestsellerowej serii „The Inheritance Games”. Grayson Hawthorne został wychowany na następcę swojego dziadka, miliardera Tobiasa Hawthorne’a. Lecz teraz wielki Tobias Hawthorne nie żyje, a jego rodzina została wydziedziczona, jednak lekcje, których udzielił wnukom, nadal procentują. Kiedy przyrodnie siostry Graysona popadają w kłopoty, ich brat zjawia się, żeby zrobić to, w czym jest najlepszy – rozwiązać problem skutecznie, precyzyjnie i bezwzględnie. Nie zamierza się przy tym wplątywać w żadne pułapki emocjonalne. Jameson Hawthorne jest nałogowym ryzykantem, poszukiwaczem mocnych wrażeń i hazardzistą uwielbiającym każdą grę. Kiedy ni stąd, ni zowąd zgłasza się do niego ojciec z prośbą o przysługę, Jameson nie umie odmówić sobie podjęcia wyzwania. Będzie musiał zinfiltrować najbardziej ekskluzywny podziemny klub hazardowy w Londynie, do którego należą ludzie bogaci, wpływowi i szlachetnie urodzeni, a przy okazji dokonać rzeczy niemal niemożliwej – zwyciężyć w grze o najwyższą stawkę. Na szczęście dla Jamesona Hawthorne’a niemożliwe nie istnieje. Wciągnięci w ryzykowne rozgrywki na przeciwnych krańcach świata Grayson i Jameson – z pomocą pozostałych braci oraz dziewczyny, która odziedziczyła fortunę ich dziadka – muszą zgłębić swoje najskrytsze myśli, emocje i pragnienia, by zdecydować, kim chcą być i ile każdy z nich gotów jest poświęcić dla zwycięstwa.

Media Rodzina
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-826-5423-3

Tytuł oryginalny: The Brothers Hawthorne

Liczba stron: 536

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...