Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

This Wicked Fate. Przeklęte przeznaczenie

Kalynn Bayron

This Wicked Fate. Przeklęte przeznaczenie

7.3

(84 ocen) wspólnie z

31,49

 

Ile zaryzykujesz, aby ocalić tych, których kochasz?

Bri przekonała się na własnej skórze, jak niebezpieczna jest magia. Teraz zrobi wszystko, by uratować swoją mamę. Żeby tego dokonać, musi poprosić o pomoc krewnych, o których istnieniu nie miała pojęcia, zapanować nad swoimi niezwykłymi zdolnościami i zrozumieć, jaką rolę pełni w starożytnej linii obdarzonych mocą. Dziewczyna igra z przeznaczeniem, a jej przeciwnik nie cofnie się przed niczym, by zdobyć magiczne Serce – klucz do potęgi i dziedzictwo Bri – które dziewczyna musi ochronić, jeśli chce jeszcze kiedyś zobaczyć mamę.

Rozpoczyna się wyścig z czasem. Komu posłuszne będzie magiczne Serce?

Zaskakująca kontynuacja powieści „This Poison Heart. Zatrute serce” łączy magię, przygodę i niebezpieczeństwo. Wprowadzi cię w świat, jakiego jeszcze nie znasz!


„This Wicked Fate” to zachwycająca powieść o magii, rodzinie i queerowej miłości. To książka pełna przygód i zwrotów akcji, doprawiona szczyptą greckiej mitologii.  „Foreword Reviews”

Ta historia owinie się wokół ciebie niczym pnącza i nie wypuści tak łatwo...
Kayla Ancrum, autorka powieści „The Wicker King”

Porywająca tajemnica z kroplą gotyckiej fikcji... Ta historia was zahipnotyzuje!
Tracy Deonn, autorka powieści „Legendborn”


Kalynn Bayron to wielokrotnie nagradzana autorka powieści dla młodzieży. Z wykształcenia jest wokalistką, a prywatnie miłośniczką teatru muzycznego. Kiedy nie pisze, ogląda straszne filmy, słucha Elli Fitzgerald i spędza czas z dziećmi.

Moondrive
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-813-5292-5

Liczba stron: 320

Moondrive

Format: 135 x 205mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Alka Konieczka

Rok wydania: 2023

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...