Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Torebki i trucizna

Dorothy Howell

Torebki i trucizna

6.2

(103 ocen) wspólnie z

26,25

 

Haley Randolph doszła już do siebie po tym, co wydarzyło się zeszłej jesieni i wydaje się, że teraz nic jej do szczęścia nie brakuje. Za straty moralne otrzymała od Pike & Warner pokaźną rekompensatę, rozpoczęła studia i chodzi z "najwspanialszym facetem na świecie" - Ty Cameronem. Ale na tym nieskazitelnie błękitnym niebie pojawiają się chmury. Cudowna torebka z sygnaturą samej Judith Leiber jest chwilowo nieosiągalna, studia straszliwie nudne, a Ty Cameron... Na domiar złego Rita kradnie jej pomysł na torebkowe party i zbija na tym pieniądze, a przez nowy biznes mamusi Haley wpada w kolejną niebezpieczną przygodę, która zmienia jej życie w koszmar. Na imprezie, którą Ty urządził dla swych pracowników, Haley znajduje zwłoki Claudii, swej rywalki. Jest trup, jest motyw, jest podejrzana. Ale to nie jedyny problem, z którym musi się zmagać nasza bohaterka, a odkrycie prawdy będzie dla Haley nielada wstrząsem...

BESTSELLER NEW YORK TIMESA!
MILIONY JUŻ GO ZNAJĄ!

NOWA SERIA WSPÓŁCZESNYCH POWIEŚCI OBYCZAJOWO-KRYMINALNYCH, KTÓRYCH AKCJA ROZGRYWA SIĘ W USA, A ICH WSPÓLNYM MOTYWEM SĄ DAMSKIE MARKOWE TOREBKI

Kryminał, jakiego jeszcze w Polsce nie było! Żywa, dowcipna, dynamiczna akcja, pełna nieoczekiwanych i zaskakujących zwrotów. Powieść barwniejsza niż hollywoodzki film - czyta się doskonale!

 

Bellona
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-03-23

ISBN: 978-83-111-2203-1

Liczba stron: 368

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 35,00 zł

Tłumaczenie: Barbara Tkaczow

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...