Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Trener życia

Mariola Bojarska-Ferenc

Trener życia

33,23

 

Poznajcie swojego nowego Trenera życia

Kobiety! Mamy w sobie siłę Tarzana! Pracujemy na wielu etatach: prowadzimy biznesy, zarządzamy firmami, jesteśmy żonami, matkami, kochankami, przyjaciółkami, dbamy o dom… Okazuje się, że możemy absolutnie wszystko!

Książka dla kobiet nowoczesnych, które mają apetyt na sukces, ale równocześnie nie zamierzają rezygnować ze swojego czasu dla rodziny, przyjaciół i rozwoju osobistego. Dla tych kobiet, które chcą być mocne, ale i modne, seksowne, otwarte na życie i chcą walczyć o swoje marzenia.

Ta książka doda kobietom siły, zachęci do przełamywania stereotypów, pójścia pod prąd, nabrania pewności siebie i pokaże, jak porażki przekuwać w sukces.

Autorka uważa, że z niczego w życiu nie trzeba rezygnować, pod warunkiem że odnajdziemy swój własny work-life balance. Przytacza na to przykłady z własnego życia i przekonuje, że dzięki przełamywaniu wewnętrznych barier i dobremu planowaniu można spełnić się zarówno jako kobieta biznesu, jak i matka, żona czy przyjaciółka. Podpowiada, jak troszczyć się o ciało, duszę i dbać o wizerunek, żeby być zdrową, zadowoloną z siebie i szczęśliwą.

W książce znajdują się prawdziwe, dotychczas nieznane, historie z życia autorki.

Mariola Bojarska-Ferenc dziennikarka, producentka programów telewizyjnych, ekspertka work-life balance. Wykładowczyni z dziedziny szeroko pojętego wellnessu i zdrowego podejścia do życia, zasad diety itp. Organizuje fit weekendy z ćwiczeniami i wykładami. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest członkinią największych na świecie amerykańskich organizacji, zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: IDEA i ECA. Uczestniczyła w ponad czterdziestu światowych kongresach i szkoleniach (Orlando, Miami, Nowy Jork, San Diego, Los Angeles, Las Vegas, Interlaken, Sztokholm, Paryż), na których poznawała najnowsze kierunki rozwoju w dziedzinie zdrowia.

Wydała dziewięć książek, napisała setki artykułów dla miesięczników „Twój Styl” i „Pani”. Jest autorką około trzech tysięcy programów telewizyjnych na temat work-life balance, zdrowia, fitnessu; sześciu płyt z ćwiczeniami fitness i filmu z gimnastyką przeciw zakrzepicy, wyświetlanego w samolotach Dreamliner. Jako ambasador Stowarzyszenia Kobiet Onkologii Polskiej „Rakmisja” prowadzi zajęcia na temat aktywności fizycznej w prewencji i leczeniu raka. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP za konsekwentne działania promujące zdrowy styl życia.

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-9610-3

Liczba stron: 312

Format: 17.0x24.0cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...