Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Trening intelektu Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni.

Grzelka Jolanta, Mechło Paulina

Trening intelektu Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni.

7.4

(71 ocen) wspólnie z

39,90

 

Wypróbuj nieograniczone możliwości swojego mózgu!

Inteligencja a intelekt, czyli co i dlaczego warto ćwiczyć
Pięć obszarów intelektu, czyli jak złapać kilka srok za ogon
Ćwiczenia na cały miesiąc, czyli jak podwyższyć loty

Działanie ludzkiego mózgu wciąż owiane jest tajemnicą. Nie do końca wiemy, na czym opierają się skojarzenia, jak przebiega proces myślenia i zapamiętywania, co sprawia, że jedni ludzie myślą obrazami, a inni nie. Jedno natomiast wiemy z całą pewnością: aby narząd ten działał sprawnie i dobrze służył nam przez całe życie, trzeba go często ćwiczyć! I to nie od przypadku do przypadku, od krzyżówki do teleturnieju — mózg potrzebuje prawdziwego, starannie zaplanowanego treningu, który pozwoli uaktywnić wszystkie sfery składające się na intelekt jednostki: koncentrację, kreatywność, język, pamięć i wiedzę.

Taki trening, rozpisany na cały miesiąc, proponują Ci autorki tej znakomitej książki, która zdobyła Nagrodę Teofrasta (książki roku 2011 czasopisma „Charaktery”). Nowe, rozszerzone wydanie zawiera nie tylko konkretne ćwiczenia dla każdego z pięciu najważniejszych obszarów intelektu (wraz z rozwiązaniami), lecz także tabele osiągnięć, pozwalające oszacować, o ile zwiększyły się Twoje możliwości w ciągu zaledwie 31 dni. Jeśli chcesz na zawsze zachować bystrość umysłu i ciekawość świata, zacznij trenować już dziś!

Wyostrz swój intelekt i ciesz się efektami!

Sensus
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-246-6661-4

Liczba stron: 224

Format: 15.7x23.4

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...