Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Trudne związki

29,83

 

Jak powiedział Steven Furtick: Głównym powodem, dla którego wciąż czujemy niepewność, jest to, że porównujemy swoje kulisy z czyjąś sceną. Szczególnie łatwo przychodzi nam to w dobie mediów społecznościowych, na których wszyscy kreujemy nasz wizerunek, często nie do końca prawdziwy.

Tymczasem gdzieś w środku, pomimo z pozoru udanych związków, jesteśmy samotni, a nasze wygłodniałe serca potrzebują troski, uważności i wsparcia.

W książce Trudne związki ceniony psycholog Wojciech Eichelberger w rozmowie z dziennikarką i pisarką Małgorzatą Szcześniak udowadnia, że nie ma łatwych relacji damsko-męskich. Wszyscy mierzymy się z większymi lub mniejszymi trudnościami, wszyscy niczym Księżyc mamy swoją ciemną stronę.

Co wpływa na to, jakiego partnera wybieramy? Jak utrzymać związek w dobrej kondycji? Kiedy warto się rozstać? To pytania, które nasuwają się każdej osobie będącej w relacji.

Oto lektura, która nienachalnie pomoże znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych wątpliwości.

Wojciech Eichelberger - psycholog, psychoterapeuta. Twórca i dyrektor Instytut Psychoimmunologii IPSI, którego misją jest humanizowanie biznesu. Jego książki i warsztaty samorozwoju cieszą się od lat wielką popularnością także w wersji online tworzonej przez firmę Positive Life.

Małgorzata Szcześniak - absolwentka kilku humanistycznych kierunków. Laureatka stypendium MKiDN z literatury. Wydała książki: Sukces w rozmiarze XXL, Życie jest fajne, Siedem grzechów przeciwko seksualności. Pracuje jako nauczyciel i dziennikarz.

Czarna Owca
Oprawa twarda

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8252-484-0

Liczba stron: 208

Cena detaliczna: 49,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...