Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Trzeci głos
6.9

(530 ocen) wspólnie z

29,90

 

Börjlindowie wiedzą, jak wyszlifować diament. To świetnie napisana historia. Autorzy mają dobre wyczucie tempa i potrafią utrzymać napięcie aż do samego końca. „Tidningen Angermanland” W podsztokholmskiej miejscowości nastolatka znajduje zwłoki ojca. Wszystko wskazuje na to, że Bengt Sahlmann, pracownik Urzędu Celnego, popełnił samobójstwo. Policja rozpoczyna śledztwo, podążając tym tropem, Olivia Rönning, absolwentka szkoły policyjnej i znajoma rodziny Sahlmannów, ma jednak wątpliwości, czy to dobry kierunek. Mimo że dziewczyna myśli o porzuceniu kariery w policji, decyduje się bliżej przyjrzeć sprawie wisielca. W tym samym czasie Abbas el Fasi łączy siły z Tomem Stiltonem, byłym śledczym, by zbadać okoliczności morderstwa niewidomej kobiety, której poćwiartowane zwłoki znaleziono na terenach spacerowych pod Marsylią. Zamordowana marokańska piękność przed laty pracowała w cyrku jako żywa tarcza dla artysty rzucającego nożami. Wtedy właśnie poznał ją Abbas. Co te dwie sprawy mają wspólnego ze śledztwem dotyczącym międzynarodowego handlu narkotykami i zaniedbaniami w domach opieki?
Drugi tom wciągającej serii kryminalnej uznanego duetu szwedzkich scenarzystów z Olivią Rönning i Tomem Stiltonem w rolach głównych!

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-823-0257-8

Tytuł oryginalny: Den tredje rösten

Liczba stron: 512

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...