Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Tyson Fury Bez maski Autobiografia

Tyson Fury

Tyson Fury Bez maski Autobiografia

7.1

(404 ocen) wspólnie z

40,00

 

Szczera, zaskakująca i wstrząsająca historia jednego z najlepszych pięściarzy świata!

Tyson Fury przyszedł na świat, ważąc ledwie 450 gramów. Lekarze dawali mu jeden procent szans na przeżycie. Tyson swoje imię zawdzięcza bokserskiemu idolowi swojego ojca, Mike’owi. Kiedy zdobył tytuł mistrza świata, wydawało się, że osiągnął wymarzony cel. Jego życie szybko jednak zmieniło się w koszmar.
Depresja, a wraz z nią kolejne omeny: alkohol, narkotyki i myśli samobójcze. Był Królem Cyganów, jednym z najbardziej widowiskowych mistrzów świata w historii boksu, a w kilka miesięcy stał się wrakiem człowieka. W szokującej autobiografii Tyson Fury opowiada, jak wbrew wszystkiemu zdołał się podnieść z kolan. Szczerze opowiadający o swoich problemach dwumetrowy gigant pokazuje twarz, jakiej nigdy dotąd nie widziałeś...

"Tyson Fury zaczął pisać tę książkę, gdy ważył 180 kilogramów i był w ciężkiej depresji. Jechał 250 kilometrów na godzinę swoim ferrari. Chciał uderzyć w barierę mostu, popełnić samobójstwo. Ale pomyślał o swoich dzieciach i dał po hamulcach. Później jest jeszcze ciekawiej... Warto przeczytać."

Andrzej Kostyra, Polsat Sport/Super Express

Sine Qua Non
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-812-9759-2

Tytuł oryginalny: Tyson Fury. Behing the Mask

Liczba stron: 328

Sine Qua Non

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 40,00 zł

Interwiew with Tyson Fury

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Paulina Kłósak

Tyson Fury.Bez maski. Autobiografia.

Bardzo budująca książka. Ukazuje, że takie gwiazdy jak Tyson Fury mają problemy jak każdy z nas. To mainstream wykreował obraz ludzi, którzy odnoszą same sukcesy, są piekni i bogaci...myślę, że z tego powodu wielu ludzi popada w kompleksy, które pogłebiają się, będą nierzadko powodem depresji. Warto sięgnąć po autobiografię, ponieważ pomaga wprowadzić w życiu hierarchię wartości - czyli rodzina, przyjaciele i zdrowie na pierwszym miejscu!
Janek

Świetna!

Silny, potężny mężczyzna, którego widzą fani, pokazuje się nam bez maski. Z kruchą pscyhiką, uzależnieniami, problemami. Nigdy nie bał się mówić, ponieważ porusza tutaj wiele ważnych, a dla niektórych i kontrowersyjnych tematów. Wspomina więc o depresji, próbie samobójczej, wsparciu, jakie otrzymał od rodziny, wierze w Boga oraz o boksie. To, że wrócił znad przepaści, wygrał z depresją i znów walczy, jest jego największym zwycięstwem. Polecam wszystkim bardzo gorąco!
Beata

Tyson Fury. Bez maski.

Był wrakiem człowieka, teraz jest mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC. Chciał popełnić samobójstwo, skończyć ze sobą, teraz wydaje książce o chorobie, która daje nadzieję na to, że na końcu każdego tunelu jest światło. Naprawde wartościowa pozycja, warta przeczytania, refleksji... Polecam.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...