Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

U lekarza Opieka medyczna i procedury wyjaśnione dzieciom i rodzicom

U lekarza Opieka medyczna i procedury wyjaśnione dzieciom i rodzicom

21,21

 

Każde dziecko "idzie do lekarza". Na wizytę kontrolną, do dentysty, gdy jest chore. Takiej wizycie nie musi towarzyszyć lęk. Warto zmienić ją w ciekawą wyprawę, podczas której dziecko wie, co je spotka i samo może zadać pytania.
Z tą książką rodzice już nie będą bezradni, wybierając się z dzieckiem do przychodni czy do szpitala. Uspokoją obawy, wyjaśnią procedury.
Jest to też fascynująca lektura dla przyszłych medyków. Jeśli Twoje dziecko chce zostać lekarzem - warto po nią sięgnąć.
Książka powstała dzięki francuskiemu stowarzyszeniu Sparadrap (po polsku "Plaster"), które robi wszystko, aby spotkanie dziecka z "białym fartuchem" przebiegało w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.
Niniejsze wydanie zostało skonsultowane i dostosowane do polskich warunków
Dziecko zobaczy tu, przedstawione krok po kroku (na obrazkach i w krótkich opisach), wizyty u pediatry i innych specjalistów. Rodzic przeczyta praktyczne i łatwe do wprowadzenie w życie porady.
To książka, która będzie służyła Wam wiele lat, bo wizyty u lekarzy zdarzają się zawsze.
Życzymy zdrowia i dobrej lektury!

Centrum Edukacji Dziecięcej
Zintegrowana

ISBN: 978-83-271-0587-5

Tytuł oryginalny: Dis moi, docteur!

Liczba stron: 168

Format: 17.5x23.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...