Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ubierz się w uśmiech. Stylowo i modnie

Izabela Jabłonowska

Ubierz się w uśmiech. Stylowo i modnie

5.3

(26 ocen) wspólnie z

49,90

 

Masz być ubrana, a nie przebrana, dumna ze swojego stylu, z tego, kim jesteś. Gdy już odkryjesz własny styl, naucz się go doskonalić i baw się dobrze.
Izabela Jabłonowska

Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami na temat tego, jak powinniśmy się ubierać, by wyglądać modnie, a zarazem wyróżniać się z tłumu. Nadążanie za trendami, ciągłe zaopatrywanie się w to, co rzekomo każdy powinien mieć w swojej garderobie, jest prawie niewykonalne.
Ubierz się w uśmiech Izabeli Jabłonowskiej to książka, która przywraca zdroworozsądkowe myślenie o ubiorze i pozwala znów odnaleźć radość z twórczego podejścia do mody. Autorka, jako znana i ceniona stylistka, podkreśla zarazem, że o zadowoleniu z własnego wyglądu i dobrym samopoczuciu świadczy uśmiech, który jest naszą najpiękniejszą ozdobą.
Gwarancją zadowolenia nie mogą być jednak bezmyślne korzystanie z ostatnich krzyków mody i uleganie presji świata show biznesu. Kluczem do sukcesu jest poszukiwanie indywidualnego stylu, polegające na uświadomieniu sobie atutów własnej urody i umiejętnym ich eksponowaniu. Styl powinien też odpowiadać naszemu temperamentowi i być dostosowanym do trybu życia.
Ilustrowany szkicami Izabeli Kuleszy i stylizacjami autorki na fotografiach Kamila Krajewskiego, poradnik Ubierz się w uśmiech to zbiór wielu przydatnych wskazówek, pomagających spośród ogromnej ilości propozycji wybrać takie, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania i pozwolą uzyskać harmonijną i efektowną całość.

W.A.B.
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-741-4761-3

Liczba stron: 304

W.A.B.

Format: 170x220mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...