Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Umrzeć by stać się sobą Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

Anita Moorjani

Umrzeć by stać się sobą Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

7.9

(99 ocen) wspólnie z

39,30

 

Czasami by naprawdę zacząć żyć najpierw trzeba... otrzeć się o śmierć. Brzmi to niewiarygodnie, ale jest prawdziwe. Dowodzi tego przypadek Anity Moorjani, która przez lata walczyła o zawodowy sukces. Jedna diagnoza – rak – momentalnie zmieniła jej priorytety. Ciało Autorki, opanowane przez komórki nowotworu, powoli przestawało funkcjonować, aż w końcu wszystkie czynności życiowe ustały. W stanie bliskim śmierci otrzymała ona przesłanie, którym dzieli się w swojej bestsellerowej publikacji.
Informacje zawarte w tej książce wstrząsną Twoim światopoglądem i ukażą prawdziwy sens życia. Podobnie jak Anita ujrzysz przyczynę powstawania chorób i sens, jaki się za nimi kryje. Poznasz także sposób na kompleksowe uzdrowienie – zarówno ciała, jak i umysłu. Przykładem jego skuteczności jest osoba Autorki, która kilka tygodni po otarciu się o śmierć została wypisana ze szpitala bez śladu raka w ciele!
Nie musisz przekraczać granicy Drugiej Strony, by skorzystać z mądrości, która się za nią kryje. Wystarczy, że podeprzesz się wiedzą i doświadczeniem kogoś, kto stamtąd powrócił. Dzięki niej zaczniesz czerpać z bezwarunkowej miłości, która uświadomi Ci kim naprawdę jesteś i dlaczego istniejesz. Zdasz sobie również sprawę, że każdy ma siłę by się samodzielnie uzdrowić i że są we Wszechświecie cuda, które przekraczają granice ludzkiej wyobraźni.
Rozpocznij nowe, lepsze życie!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-737-7584-8

Liczba stron: 256

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 39,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...