Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Uśpiona namiętność

Sylvia Day

Uśpiona namiętność

6.0

(222 ocen) wspólnie z

23,24

 

Sylvia Day powraca z nowym, gorącym romansem!

Teagan – popularna lekarka współpracująca z Evą Cross, samotna kobieta z przeszłością.

Garrett - artysta światowej sławy, seksowny, hardy i pewny siebie mężczyzna.

Ten zuchwały mężczyzna stara się ze wszystkich sił obudzić na nowo uśpioną namiętność Teagan. Jest bezpośredni i otwarcie mówi o co mu chodzi. Czy kobiecie spodoba się ten bezkompromisowy sąsiad? Czy poradzi sobie z własną przeszłością i odkryje na nowo swoją kobiecość?

Przekonaj się sama!

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-9436-9

Tytuł oryginalny: Butterfly in Frost

Liczba stron: 224

Świat Książki

Format: 12.5x20.0cm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Wywiad z autorką

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Iwona Mazur

Uśpiona namiętność

Idealna lektura na wiosenne popołudnia. Szybko się czyta, jest przyjemna i bardzo wciągająca ! Kocham książki Sylwii Day <3
Klara Klag

Fantastyczna

Historia powiecie jakich wiele, a ja wam powiem, że ta jest nieco inna! Gorąca, namiętna, posiada wiele warstw, które odkrywamy powoli strona po stronie. Dwoje dorosłych ludzi, którzy mają za sobą różne trudne sprawy i mierzą się ze swoją codziennością, a przy tym nie brakuje im emocji takich jak radość i miłość. Fantastyczna :D
Gloria

Romans

Nowy romans Sylvii Day! Jestem mega pozytywnie zaskoczona i rozłożona emocjonalnie na łopatki! Przeczytajcie same i zakochajcie się tak jak ja w Garettcie! Uwielbiam styl w jakim pisze autorka. Potrafi zbudować takie napięcie i pokierować fabułą, że nie odczuwam jak kartki przewracają się same. Uwielbiam!

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...