Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Uzdrawiające zmiany Cztery proste kroki do lepszego życia

Henry Cloud

Uzdrawiające zmiany Cztery proste kroki do lepszego życia

7.6

(9 ocen) wspólnie z

21,92

 

Uzdrawiające zmiany to książka napisana przez uznanego specjalistę, który dzieli się z czytelnikiem doświadczeniem zgromadzonym w trakcie wieloletniej pracy jako terapeuty. Posługując się przykładami swoich pacjentów i ich drogi do wyzdrowienia Dr Cloud podpowiada, jak rozwiązywać problemy, z którymi często borykamy się my lub nasi bliscy. Uświadamia, że każda rana w naszym sercu ma swoja przyczynę zarówno w naszym doświadczeniu, jak i naturze człowieka, którą opisuje Biblia. Wskazuje na rozwiązania, które pozwolą na uleczenie zranień z przeszłości i zbudowanie trwałych, opartych na miłości relacji. Cały czas w umiejętny sposób łączy szeroką wiedzę o psychice człowieka popartą praktyką w szpitalu klinicznym z głęboką wiarą i doświadczeniem Boga.

Recepta dra Clouda opiera się na czterech prostych krokach:
1. Stwórz głębsze więzi.
2. Wypracuj zdrową niezależność od osób, z którymi jesteś w relacji.
3. Dostrzeż dobre i złe cechy w sobie i innych.
4. Dorośnij emocjonalnie i duchowo, i weź odpowiedzialność za swoje życie.

Dzięki wskazówkom zawartym w książce nauczysz się, jak przezwyciężać przeszkody w budowaniu prawdziwej relacji z Bogiem, innymi i samym sobą i prowadzić prawdziwie szczęśliwe życie, do jakiego przeznaczył nas Stwórca.

Uzdrawiające zmiany jasno i prosto pokazują przyczyny naszych problemów, to, jak możemy sobie z nimi poradzić, oraz że duchowy rozwój jest kluczowy dla prawdziwego uzdrowienia. Przeczytaj koniecznie!

eSPe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-748-2783-6

Tytuł oryginalny: Changes that heal

Liczba stron: 383

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...