Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

W cieniu Białego Domu Agent Kelly Tom 2

Magoska-Suchar Monika

W cieniu Białego Domu Agent Kelly Tom 2

8.0

(88 ocen) wspólnie z

22,77

 

Magnetyzujący Nowy Jork, intrygi za kulisami wielkiej polityki Waszyngtonu i namiętność, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.
Niepokorny agent CIA Peter Kelly przybywa do Nowego Jorku, by nabrać dystansu i odzyskać spokój ducha. Czy jednak w mieście, które nigdy nie śpi, może liczyć na brak atrakcji? Szybko przekonuje się, że odpoczynek nie jest mu pisany, a kolejna misja okaże się prawdziwym wyzwaniem – nawet dla nieustraszonego Petera. Kiedy agent pewnego dnia ratuje spotkaną na ulicy młodą kobietę, okazuje się, że na jej tropie byli nie tylko gangsterzy. Diana ma powiązania z politykami z najwyższego szczebla państwowego, a jej spotkanie z Peterem bynajmniej nie było przypadkowe… Agent Kelly wpada w wir intryg, w które zamieszani są wysoko postawieni politycy, FBI, a nawet sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Korytarze Białego Domu skrywają mroczne tajemnice, a ludzie, których spotka na swojej drodze Peter, mają wiele twarzy i nie zawsze czyste intencje. Czy w tym chaosie znajdzie się czas na nową miłość? A co, jeśli nagle powróci ta dawna i wywróci wszystko do góry nogami? Ciąg dalszy historii agenta Kelly’ego to połączenie gorącego romansu i ekscytującej powieści sensacyjnej. Czy tym razem los przyniesie bohaterom spełnienie marzeń? A może zostaną zmuszeni do opowiedzenia się po mrocznej stronie?

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-671-3706-5

Liczba stron: 336

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...