Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

W domu

26,99

 

„Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to seria książek z ruchomymi elementami przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Grube, kartonowe strony i wysoka jakość zastosowanych do produkcji materiałów gwarantują wytrzymałość nawet przy wielokrotnym użytkowaniu. Zaokrąglone rogi są bezpieczne w rękach maluszków.
Książeczki zachęcają najmłodszych czytelników do obcowania z książką i nauki poprzez zabawę. Służą dzieciom i opiekunom do wspólnego czytania, oglądania i odkrywania świata.
Książki z serii „Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” autorstwa Nathalie Choux posiadają kolorowe, bogate ilustracje, które przyciągają wzrok dziecka i pomagają w zapamiętywaniu nowych słów. Ruchome elementy wzbudzają zainteresowanie, usprawniają rozwój dłoni i motoryki małej, uruchamiają wyobraźnię. Wybrane kartonowe elementy można przesunąć, popchnąć, przekręcić i w ten sposób zmienić obrazek oraz poznać odpowiedzi na zadane przez autorkę pytania. Każda z książeczek dotyczy przedmiotów, zjawisk, czynności z życia codziennego i bliskiego otoczenia dziecka. Książki uczą nowych słów, pomagają maluchowi w zrozumieniu otaczającego go świata a ruchome elementy zachęcają do interakcji. Na końcu każdej książeczki znajduje się rozkładówka podsumowująca, zachęcająca malucha do użycia wszystkich poznanych wcześniej słów.
Książki będą doskonałym prezentem dla roczniaka, dwulatka, lub trzylatka, który można podarować na urodziny, na Gwiazdkę lub wszelkie inne okazje.
Dzięki książce z ruchomymi elementami „W domu” dziecko nauczy się nazw poszczególnych pomieszczeń znajdujących się w domu oraz przedmiotów, które może w nich znaleźć. Pozna odpowiedzi na pytania m.in. o to gdzie chowa ubrania oraz co służy do gotowania.

HarperKids
Oprawa: Kartonowa

ISBN: 9788327661548

Liczba stron: 10

Format: 17.0x17.0cm

Cena detaliczna: 26,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...