Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

W małej główce WIELKA MOC. Zeszyt ćwiczeń Mindfulness

Chiara Piroddi

W małej główce WIELKA MOC. Zeszyt ćwiczeń Mindfulness

23,52

 

Zeszyt ćwiczeń, będący uzupełnieniem książki, oferuje praktyczne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom pogłębianie swojej wiedzy na temat radzenia sobie z emocjami i stresem. Dzięki różnorodnym technikom relaksacyjnym, takim jak głębokie oddychanie, wizualizacje czy proste medytacje, dzieci uczą się skupienia, odprężenia i odnalezienia spokoju wewnętrznego.Ponadto w środku znajduje się niemal 100 naklejek, które jeszcze bardziej zachęcają i aktywizują dziecko do wykonywania kolejnych ćwiczeń. 

"W małej główce wielka moc" jest doskonałą propozycją dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, aby poznały ważne narzędzia do zarządzania swoimi emocjami, rozwijania umiejętności koncentracji oraz odnajdywania spokoju w dynamicznym świecie. Ta interaktywna książka i zeszyt ćwiczeń pozwolą nie tylko przyjemnie spędzić wspólne chwile, ale także przyczynią się do rozwoju emocjonalnego i umysłowego dziecka.

NINIEJSZA KSIĄŻKA STANOWI ŁATWE W UŻYCIU I CIEKAWE NARZĘDZIE STYMULACJI DZIECIĘCEGO UMYSŁU W STRATEGICZNY, POZYTYWNY I KONSTRUKTYWNY SPOSÓB. NIEZALEŻNIE OD MIEJSCA, DZIĘKI NIEJ JESTEŚ W STANIE POKAZAĆ DZIECIOM JAK ROBIĆ NAJLEPSZY UŻYTEK Z ICH WŁASNYCH ZASOBÓW. 

Ćwiczenia obejmują kolorowanie, wycinanie, czy przyklejanie zabawnych naklejek. Materiały, których będziesz potrzebować, są wymienione na górze każdej strony pod postacią jednego z trzech  poniższych symboli.

Api Papi
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-967220-3-4

Liczba stron: 56

Cena detaliczna: 37,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...