Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

W oczekiwaniu na ciążę

Heidi Murkoff, Murkoff Heidi

W oczekiwaniu na ciążę

10.0

(1 ocena) wspólnie z

29,19

 

Poradnik dla wszystkich, którzy pragną zostać rodzicami. Nowe uaktualnione wydanie. Chcesz zajść w ciążę? W tym niezwykłym poradniku znajdziesz opartą na najnowszych badaniach wiedzę, która pomoże ci przygotować się na ciążę i narodziny dziecka. Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek, pełnych empatii porad i przemyślanych strategii, dzięki którym przyszli rodzice będą mogli szybciej spełnić marzenie o dziecku. Dowiedzą się oni, jak przed poczęciem poprawić stan zdrowia, jaką dietę stosować, by wzmocnić płodność, których nawyków się pozbyć, a które wprowadzić, kiedy i jak uprawiać seks i utrzymać przy tym pożądanie, jak rozumieć swoją płodność, a także kiedy poprosić o pomoc specjalistę zajmującego się leczeniem niepłodności i jakie są najskuteczniejsze terapie. Porady zawarte w książce są także przeznaczone dla samotnych kobiet oraz par jednopłciowych, które chcą powiększyć rodzinę.
Książka udziela odpowiedzi na wiele ważnych pytań, m.in.:
Jak poprawić kondycję w okresie starań o dziecko;
Jak się odżywiać, by poprawić płodność i optymalnie przygotować organizm do ciąży;
Czy można zaplanować płeć dziecka;
Jak wyznaczyć moment owulacji;
Kiedy zgłosić się do specjalisty zajmującego się leczeniem niepłodności;
Jakie są najnowsze metody leczenia niepłodności, czy są one łatwo dostępne i jakie są związane z nimi koszty.
Łączny nakład książek Heidi Murkoff - 44 miliony egzemplarzy!

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-818-8603-1

Tytuł oryginalny: What to Expect Before You're Expecting

Liczba stron: 304

Format: 16.8x23.5cm

Cena detaliczna: 54,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...