Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wakacje w Cichej Dolinie. Tom 2

Barbara Wicher

Wakacje w Cichej Dolinie. Tom 2

31,32

 

W Cichej Dolinie trwa beztroskie lato.

To oznacza nowego gościa, niezwykłą wyprawę i dużo przygód!

Stefek i jego przyjaciele rozpoczynają długo wyczekiwane wakacje, które upływają im na licznych zabawach i spacerowaniu po słonecznej Cichej Dolinie, która wydaje się jeszcze piękniejsza niż zwykle. W powietrzu unosi się zapach dzikich marchwi, a zieleniące się wzgórza jeszcze bardziej zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. To idealna okazja, aby klub odkrywców przeżył prawdziwą letnią wyprawę!

Stefek, Aniela, Wisia, Imisia, Franek i Czesiek podczas zabaw nad rzeką odkrywają coś zaskakującego! W plątaninie korzeni, gałęzi i zarośli Stefek dostrzega małą króliczkę wołającą o pomoc. Zagubiona Michasia pochodzi z innej osady, o której NIKT z przyjaciół nic nie wie. Czy uda się odnaleźć odległy dom nowego gościa Cichej Doliny? Z pomocą niezastąpionego i doświadczonego dziadka Stefka – Zygmunta – wszystko jest możliwe! Czas spakować plecaki i wyruszyć na niezwykłą wakacyjną wyprawę!

Przyjaciół z Cichej Doliny czeka podróż pełna przygód, niebezpieczeństw i wzruszeń.

Seria „Cicha Dolina” to przygody uroczej grupy królików, których łączy nie tylko mieszkanie w najpiękniejszej dolinie w okolicy, ale również przyjaźń, odwaga i niezwykła ciekawość świata. Nie obce im są takie wartości jak miłość do rodziny, przyrody i chęć niesienia pomocy innym. Poznaj Stefka, Anielę, Wisię, Imisię, Franka, Czesia i innych mieszkańców Cichej Doliny!

Urocze opowieści o króliczych bohaterach przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat. Piękne, kolorowe ilustracje z pewnością uprzyjemnią czytanie wszystkim dzieciom. Wydanie idealnie sprawdzi się na prezent.

Świetlik
Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8371-029-7

Cena detaliczna: 54,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...