Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wartości rodzinne 3 Porwanie na srebrnym ekranie

Michał Śledziński

Wartości rodzinne 3 Porwanie na srebrnym ekranie

6.5

(23 ocen) wspólnie z

14,42

 



W trzeciej odsłonie „Wartości rodzinnych” rodzina Królów wybiera się do siedziby telewizji Kanał, produkującej takie programy, jak „Gwiazdy strzelają do ludzi”. Zaproszeni przez znajomego, producenta Wronkę, mają uczestniczyć w emitowanym na żywo jednym z największych show stacji – wieczorze z Tucholskim Patrolem, łowcami dzikich bestii. Jednak podczas transmisji z prezentacji ich najnowszej zdobyczy dochodzi do tragedii. No, ale czego innego można się było spodziewać po telewizji?
W zeszycie „Porwanie na srebrnym ekranie” prócz mrożących krew w żyłach scen z siedziby Kanału pojawi się także mroczna pani od sprzątania z Ukrainy i generał Grot a czytelnicy doczekają się powrotu pana J.
„Wartości rodzinne”, komiksowa seria autorstwa Michała „Śledzia” Śledzińskiego, twórcy m.in. słynnego „Osiedla swoboda” czy „Na szybko spisane”, to polska odpowiedź na kultowe amerykańskie seriale – „Głowa rodziny” czy „Simpsonowie”.

Humor „Włatców móch” jest ugłaskany, pozbawiony jakiegokolwiek pazura. [...] Więc gdzie tego pazura szukać? Odpowiedź brzmi: w polskich komiksach. „Wilq”, „Wartości rodzinne”, w których polską rodzinę nawiedza Jezus, czy też „Jeż Jerzy” to zdrowy kopniak w nasze poczucie bezpieczeństwa, że owszem ktoś nas rozśmieszy, ale przy okazji nie wybebeszy naszych świętości i lęków.
Jakub Żulczyk, autor powieści „Zrób mi jakąś krzywdę” i „Radio Armageddon”

Kultura gniewu
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-609-1536-3

Liczba stron: 28

Format: 165x235mm

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...