Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Widmo Brockenu. Seria z komisarzem Forstem. Tom 8

Remigiusz Mróz

Widmo Brockenu. Seria z komisarzem Forstem. Tom 8

7.2

(1469 ocen) wspólnie z

28,74

 

Istnieją pożary, których ugasić się nie da.

Po wypadku na Zawracie Wiktor Forst był zmuszony pogodzić się z tym, że jego zdrowie nigdy nie wróci do poprzedniego stanu. Pożegnał się z bieganiem, a także chodzeniem po Tatrach. Osiadł w Krakowie i niespodziewanie w końcu poukładał sobie życie, odnajdując jego sens w rodzinnej egzystencji z Dominiką i jej dziećmi.

Nie miał zamiaru wracać w góry. Zrozumiał, że to w nich spotkało go wszystko, co najgorsze, i zmusił się, by wymazać je z pamięci. One jednak nigdy nie zapomniały o nim.

Nadciąga zima stulecia, a wraz z jej nadejściem wrócą najmroczniejsze tajemnice, jakie skrywały Tatry.



Opis księgarni




Seria z komisarzem Forstem jest popularną serią powieści kryminalnych autorstwa Remigiusza Mroza, znanego polskiego pisarza. Głównym bohaterem serii jest komisarz Wiktor Forst, doświadczony policjant. Każda książka w serii przedstawia oddzielną historię kryminalną, którą Forst musi rozwiązać.



Powieści z tej serii łączą elementy kryminału, thrilleru i sensacji, a akcja rozgrywa się głównie na Podhalu. Komisarz Forst jest przedstawiany jako inteligentny i niekonwencjonalny detektyw, który staje w obliczu trudnych zagadek kryminalnych. W serii z komisarzem Forstem nie brakuje tajemniczości, walki dobra ze złem i dreszczyku emocji. To na pewno lektury, po które chętnie sięgną fani dobrego kryminału!

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 480

Filia

Cena detaliczna: 49,90 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...