Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wir smart 3 Język niemiecki dla klasy 6 Smartbuch Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim. Szkoła podstawowa

Giorgio Motta, Książek-Kempa Ewa, Kubicka Aleksandra, Młynarska Olga, Sękowska Katarzyna, Wieszczecz

Wir smart 3 Język niemiecki dla klasy 6 Smartbuch Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim. Szkoła podstawowa

34,50

 

Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas IV-?VIII szkoły podstawowej. Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I?III szkoły podstawowej.

Realizacja treści kursu umożliwia uczniom opanowanie języka na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i przystąpienie do międzynarodowych egzaminów językowych Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2 oraz KID 1 i KID 2.

Kurs Wir smart kładzie szczególny nacisk na nabycie i doskonalenie umiejętności swobodnego porozumiewania się i jednocześnie zapewnia uczniom opanowanie podstaw słownictwa i gramatyki. Atutem kursu jest kształtowanie w uczniach świadomości językowej dzięki pokazaniu podobieństw i różnic między językiem polskim i niemieckim.

Kurs Wir smart to zaproszenie do poznania życia niemieckiej rodziny Malin, bohaterów kursu. Uczniowie poznają codzienność członków rodziny Malin z Augsburga i mogą ją porównać z własną rzeczywistością.

Wir smart SMARTBUCH to rozszerzony zeszyt ćwiczeń oferujący szereg narzędzi umożliwiających skuteczną i przyjemną naukę.
Bogactwo ćwiczeń i zadań do podręcznika
Ćwiczenia i zadania utrwalające oraz systematyzujące wiedzę do każdego rozdziału podręcznika;
Zestaw zadań leksykalnych, gramatycznych, trening pisania oraz zadania na rozumienie ze słuchu.

Lekcje z filmem
W każdym module zostały zamieszczone cztery lekcje z filmami ?FilmBOX?. Oglądając filmy, uczeń utrwala tematy przedstawione w danym module, a przy tym doskonale się bawi i poznaje życie codzienne swoich rówieśników z krajów niemieckojęzycznych oraz ich kulturę.

Lekcje z piosenką ?Wir singen?
Każdy rodział uatrakcyjnia lekcja z piosenką, której tekst odnosi się tematycznie do materiału danego rozdziału.

Kącik gier ?Spielecke?
Zestaw ćwiczeń wzbogaca w każdym rozdziale sekcja ?Spielecke? składająca się z ćwiczenia do wykonania w parach.

Kompleksowa część ewaluacyjna
Bist du schon fit in Deutsch?
Dział ewaluacyjny zawierający osiem testów sprawdzających wiedzę leksykalną i gramatyczną;
Fit-in-Deutsch-Training.
Testy w formacie egzaminacyjnym skorelowane z treściami danego modułu podręcznika ?Wir smart?;
Übung macht den Meister
Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej;
Forma zadań odzwierciedla formę zadań egzaminacyjnych.

Interaktywny pakiet
To dostęp do interaktywnych zasobów na platformie e-learningowej, zarówno w trybie pracy online, jak i offline, takich jak:
Interaktywny zeszyt ćwiczeń;
Interaktywny podręcznik.

Klett Polska
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-806-3878-5

Liczba stron: 128

Format: 20.5x26.0cm

Cena detaliczna: 36,50 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...