Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Włoska symfonia

Agnieszka Walczak-Chojecka

Włoska symfonia

6.3

(214 ocen) wspólnie z

36,90

 

Marianna, utalentowana flecistka, studentka Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie ma marzenie. Chce skomponować niezwykłą symfonię. Jednak jej twórcze zapędy hamuje ogromna nieśmiałość.
Dziewczyna ma szansę się przełamać i otworzyć. Dostaje propozycję wyjazdu do słonecznej Italii i grania w znanej orkiestrze pod batutą znakomitego kompozytora Antonio Balamonte.
Nie wie, że promotorka wybrała ją nie tylko ze względu na jej talent, lecz także z powodu jej nieprzeciętnej urody.
Ekscentryczny i charyzmatyczny Antonio od pierwszych chwil fascynuje Mariannę, która godzi się na pięć kroków wtajemniczenia.
Pod batutą Maestra Balamonte, wśród wspaniałych krajobrazów włoskiego wybrzeża Amalfi zmysły Marianny budzą się do życia. Dziewczyna odkrywa świat namiętności, o jakim nigdy nawet nie śniła.
Jednak jak długo można żyć pełną piersią, nie ponosząc konsekwencji? Każda gra musi kiedyś się skończyć. Zwycięzca jest tylko jeden.
Chyba, że prawdziwą symfonię odegra miłość.
„Włoska symfonia” to erotyczna opowieść o kobiecych zmysłach i pasji tworzenia. Romantyczna i współczesna. Jak zawsze w swoich powieściach Agnieszka Walczak-Chojecka zaprasza was w fascynującą podróż, i tę rzeczywistą, i tę w głąb kobiecej duszy.

Filia
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-807-5011-1

Liczba stron: 304

Format: 125x200mm

Cena detaliczna: 36,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...