Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wojownicze Żółwie Ninja Tom 3

Dan Duncan, Kevin B. Eastman, Tom Waltz

Wojownicze Żółwie Ninja Tom 3

6.9

(15 ocen) wspólnie z

34,95

 

SERIA ŚWIATOWYCH BESTSELLERÓW KOMIKSU, GRY KOMPUTEROWEJ I FILMU
Zaczęło się w 1984 roku od komiksu Kevina Eastmana i Petera Lairda. W 1988 roku świat opanowała pasja zbierania figurek żółwi (1,1 miliarda sprzedanych między 1988-1992, dając trzecie miejsce w historii sprzedaży zabawek).
W 1989 roku w grę wideo o przygodach Wojowniczych Żółwi Ninja zagrało 300 milionów osób!
Popularności postaci dopełniły dwa światowe hity kinowe z lat 2014-2016, które przyniosły 750 milionów dolarów przychodu!

TERAZ SERIA KOMIKSÓW WCHODZI DO OFERTY WYDAWNICTWA AMBER!

Współtwórca "Wojowniczych Żółwi Ninja", Kevin Eastman oraz autor, Tom Waltz prowadzą czytelników przez niesamowity świat walecznych mutantów.

Poznajcie przełomową historię pochodzenia żółwi oraz epickie opowieści o męstwie, lojalności, rodzinie i walce o przetrwanie. Będziecie świadkami bojów stoczonych przez żółwie oraz ich sojuszników przeciw starym i nowym wrogom w mrocznych i niebezpiecznych zaułkach i kanałach Nowego Jorku.

Jaka jest szansa spotkania zmutowanej lisicy polarnej w ciemnej nowojorskiej alejce? Po czyjej stronie stoi Alopex? Co robił Michelangelo w sylwestrową noc? Co się stało z diamentem drezdeńskim? Kim jest tajemniczy Francuz, ekspert parkour? Co to jest "savate"? Jaką tajną bronią dysponują laboratoria Stock Gen Research?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w trzecim tomie "Wojowniczych Żółwi Ninja".

Amber
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-7599-4

Tytuł oryginalny: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection Volume 1

Liczba stron: 80

Format: 19.0x29.0cm

Cena detaliczna: 69,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...