Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wprowadzenie do uczenia maszynowego według Esposito

Wprowadzenie do uczenia maszynowego według Esposito

61,01

 


Opanuj koncepcje uczenia maszynowego i rozwiązuj rzeczywiste problemyUczenie maszynowe stwarza niesamowite możliwości, a książka Wstęp do uczenia maszynowego zawiera praktyczną wiedzę o ich wykorzystaniu. Dino i Francesco Esposito zaczynają od krótkiego omówienia podstawowych zagadnień sztucznej inteligencji oraz zasad każdego projektu uczenia maszynowego. Następnie wprowadzają do potężnej bi-blioteki ML.NET opracowanej przez firmę Microsoft.
Omawiają między innymi przetwarzanie danych, uczenie i weryfikację. Prezentują rodziny algorytmów, które można uczyć w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów, a także techniki uczenia głębokiego wykorzystujące sieci neuronowe. Na koniec autorzy omawiają wartościowe usługi czasu wykonywania, dostępne za pośrednictwem chmury obliczeniowej Azure, a także rozważają długoterminowe perspektywy biznesowe związane z uczeniem maszynowym.
• Zgłębianie zasad uczenia się ludzi oraz budowy inteligent­nego oprogramowania
• Odkrycie problemów, które można rozwiązać z wykorzystaniem uczenia maszynowego
• Zrozumienie potoku uczenia maszynowego, czyli kroków prowadzących do uzyskania gotowego modelu
• Użycie AutoML w celu automatycznego wybrania najlepszego potoku dla dowolnego problemu i zbioru danych
• Opanowanie biblioteki ML.NET, zaimplementowanie jej potoku oraz wykorzystanie zadań i algorytmów
• Zgłębianie matematycznych podstaw uczenia maszynowego
• Prognozowanie, ulepszanie sposobów podejmowania decyzji i stosowanie metod probabilistycznych
• Grupowanie danych poprzez klasyfikację i klasteryzację
• Poznanie podstaw uczenia głębokiego, włącznie z projektowaniem sieci neuronowych
• Wykorzystanie usług w chmurze AI w celu szybszego tworzenia lepszych rzeczywistych rozwiązań

O tej książce
• Dla programistów chcących zdobyć umiejętności z zakresu analizy danych, jak i dla analityków danych, którzy chcą zdobyć odpowiednie umiejętności programistyczne
• Zawiera przykłady uczenia maszynowego wykorzystujące bibliotekę ML.NET

O autorach
Dino Esposito, 14-krotny Microsoft MVP, jest autorem ponad 20 książek, w tym Microsoft .NET: Architecting Applications for the Enterprise. Od 22 lat jest felietonistą w „Cutting Edge”, a także prowadzi regularne wykłady na różnych wydarze-niach branżowych na całym świecie. Od ponad 25 lat jest programistą, obecnie koncentruje się na sztucznej inteligen-cji w kontekście inteligentnych rozwiązań dla miast i energetyki, pracując na stanowisku stratega do spraw korpora-cyjnych rozwiązań cyfrowych w BaxEnergy.
Francesco Esposito jest 21-letnim programistą zajmującym się zagadnieniami zaawansowanej matematyki i nauk o danych; interesuje się przede wszystkim hydrologią i służbą zdrowia. Jest twórcą Youbiquitous, firmy zajmującej się oprogramowaniem i sztuczną inteligencją.
Cały przykładowy kod, włącznie z kompletnymi aplikacjami, jest dostępny pod adresemMicrosoftPressStore.com/IntroMachineLearning/downloadsIlustracja na okładce Andrey Pronin/Alamy Stock Vector

Apn Promise
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-7541-422-6

Liczba stron: 448

Cena detaliczna: 79,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...