Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wrażliwość dar czy przekleństwo? Przewodnik życiowy dla osób wyjątkowo wrażliwych i innych pięknych dusz

Ilse Sand

Wrażliwość dar czy przekleństwo? Przewodnik życiowy dla osób wyjątkowo wrażliwych i innych pięknych dusz

39,90

 

W dzisiejszym świecie ceni się ludzi silnych, tryskających energią, mających wypełniony po brzegi plan zajęć, dużą siatkę przyjaciół i znajomych, uczestniczących często w różnych imprezach i spotkaniach towarzyskich.
Ta książka jest dla tych, którzy nie spełniają takich oczekiwań i przez to czasami czują się niepełnowartościowi. Została napisana dla ludzi o wysokiej wrażliwości, którzy często mają zaniżone poczucie własnej wartości, natomiast standardy swojego postępowania stawiają wysoko, a jednocześnie mają bardzo bogate życie wewnętrzne i dużą ciekawość świata.
Książka ma pomóc w odnalezieniu się w życiu takim nadwrażliwym osobom. Zamieszczony na jej końcu test pozwoli rozpoznać swój typ wrażliwości.
Książka zawiera konkretne wskazówki, jak każdego dnia radzić sobie ze swoją wrażliwością. Autorka pomaga dobrać narzędzia do radzenia sobie z emocjami, wskazuje, jak odwrócić swoją uwagę od tego, z czym sobie nie radzimy, a w zamian skupiać się na swoim potencjale i swoich zaletach.
Głównym przesłaniem książki jest to, że życie w swoim własnym tempie, świadome i bogate wewnętrznie, w zgodzie ze sobą, jest jak najbardziej wskazane.
Bycie osobą wrażliwą lub wyjątkowo uczuciową jest ogromnym darem – przekonuje autorka.

Laurum
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-808-7435-0

Tytuł oryginalny: LOVING YOURSELF A guide for highly sensitive people and other delicate souls

Liczba stron: 164

Format: 140x220mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...