Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wrota kobiecości Praktyczne ćwiczenia odkrywania potęgi swojej mocy

Regena Thomashauer

Wrota kobiecości Praktyczne ćwiczenia odkrywania potęgi swojej mocy

6.3

(6 ocen) wspólnie z

49,40

 

Nie jest tajemnicą, że kobiety są dziś niedoceniane w domu, pracy jak również w związkach. Zbyt wiele z nas jest w stanie wojny z własnym ciałem i pozostaje odłączona od rzeczywistości. A wszystko przez cipkę.
Jest ona uświęconą częścią ciała, której zabroniono nam czcić. Tymczasem stanowi ogromne źródło kobiecej mocy. Autorka, pedagog i założycielka szkoły dla kobiet, stworzyła system, który urósł do globalnego ruchu z tysiącami wielbicieli na całym świecie. Oparła go na dekadach badań tysiącleci historii społecznej, kulturowej i ekonomicznej kobiet.
Dzięki tej książce poznasz kluczowe praktyki służące odkrywaniu własnych potrzeb i marzeń. Zakończysz wieczną wojnę ze swoim ciałem i dostrzeżesz jego piękno, świętość i siłę. Nauczysz się kontrolować i organizować swoje obowiązki, określisz czas dla rodziny i znajomych, ale też wyznaczysz pory na odpoczynek. Dowiesz się jak odzyskać zmysłowość i dlaczego jest ona tak ważna dla rozwoju duchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Posiądziesz sztukę flirtowania, która sprawi, że przyciągniesz partnera o jakim marzyłaś. Otrzymasz skuteczne narzędzia i praktyki do uzdrowienia związków, kariery, ciała i zaufania. Poradzisz sobie w każdej kryzysowej sytuacji i nie dopuścisz do urastania spraw do poziomu problemów. Staniesz się promienną kobietą, która pociągnie za sobą tłumy i będziesz autorytetem dla innych.
Rewolucja Twojej kobiecości.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Liczba stron: 360

Format: 14.7x20.4

Cena detaliczna: 49,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...