Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wszystko, czego pragnę

Lucy Dillon

Wszystko, czego pragnę

6.7

(49 ocen) wspólnie z

39,90

 

Życie Caitlin jest w rozsypce. Małżeństwo – z mężczyzną, którego wszyscy wokół uważają za ideał – się rozpada, a wraz z nim poczucie własnej wartości młodej kobiety; wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest szukać szczęścia od nowa. Nancy, czteroletniej córeczce Caitlin, buzia się nie zamykała: mówiła w samochodzie, w przedszkolu, w czasie zabawy z bratem Joelem. Lecz kiedy nagle rodzice się rozstali i tato się wyprowadził, dziewczynka przestaje się odzywać. Eva, ciocia Nancy, niedawno owdowiała i jest bardzo samotna, jeśli nie liczyć towarzystwa dwóch zdezorientowanych mopsów. Trudno jej sobie wyobrazić przyszłość bez męża, ale również bez marzeń, z których dla niego zrezygnowała. Odkąd jednak wyraziła zgodę, by co dwa tygodnie odwiedzały ją dzieci brata, obydwie z Caitlin będą musiały skonfrontować się z prawdą na temat swych małżeństw – oraz uświadomić sobie, czego pragną naprawdę. Słodko-gorzka, urocza i koniec końców mówiąca o odkupieniu win. Jedna z tych książek, dzięki którym chcesz przeżyć lepiej własne życie. Jojo Moyes Doskonała lektura, inteligentna i głęboko wzruszająca. Sophie Kinsella Czasem człowiek musi się po prostu porządnie wypłakać, a nikt nie potrafi zagrać na strunach serca tak jak Lucy Dillon. Powraca z opowieścią o dwóch kobietach; Caitlin – niedawno rozwiedzionej, ze strzaskanym poczuciem własnej wartości i czteroletnią córeczką Nancy, która przestała mówić, oraz świeżo owdowiałej Evie, której rozsypał się świat. Do tej sagi o złamanych sercach, uzdrowieniu oraz nadziei dorzućcie parkę przeuroczych mopsów – i śmiało możecie mnie nadziać na widelec, bo jestem ugotowana. "Red Online" Pełna ciepła i mądrości, wspaniale napisana książka. "Sun on Sunday" Książki Lucy Dillon sprawiają, że świat jest lepszym miejscem. "Heat" Niewiarygodne, ale "Wszystko, czego pragnę" to moja pierwsza powieść autorstwa Lucy Dillon – lecz z pewnością nie ostatnia. Zachwyciła mnie i wzbudziła we mnie wiele rozmaitych uczuć. To piękna, subtelna historia rodziny pokonującej wyboisty odcinek na swojej drodze. "On My Bookshelf" Doskonała wakacyjna lektura na plażę . "Woman’s Own" Zawsze odkrywam, że powieści Lucy Dillon są przepełnione dowcipem i mądrością. Jenny Colgan Lucy Dillon zdobyła nagrodę Romantic Novelists’ Association Novel of the Year w 2010 roku za „Psy, Rachel i cała reszta”. Jej pozostałe powieści - „Policz do stu”, „Spacer po szczęście”, „Szczęśliwe zakończenie” - zajęły wysokie miejsca na listach bestsellerów. Lucy urodziła się w Cumbrii. Obecnie dzieli swój czas pomiędzy Londyn a doliną Wye.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-812-3227-2

Liczba stron: 424

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...